Erdoğan Türkiye Vakti Güzel Bir Başlangıç Yaptık Reklamı Yeni

Eroğan Türkiye Vakti Güzel Bir Başlangıç Yaptık Reklamı Yeni… Recep Tayyip Erdoğan’ın yeni seçim reklamı ekranlardaki yerini aldı. Bir biz aileyiz hep birlikte hep el ele diyerek birlik mesajı veren reklam filmi seyirci tarafından çok beğenildi. Çok beğenilen reklam filmini birlerde sizlerle paylaşmak istedik.

Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan 24 Haziran seçimine hazırlanıyor ve bununla ilgili şehirleri gezerek mitinglerine devam ediyor. Aynı zamanda televizyondaki seçmenine de kendini hatırlatmak ve oy beklentisini belirtmek için reklam filmi yapıyorlar. Aynı zamanda televizyon programlarına da katılıyorlar. Seçmenlerinin sorularını cevaplıyorlar.

Recep Tayyip Erdoğan Cumhurbaşkanımız’ın Güzel Bir Başlangıç Yaptık sözleriyle yayınlanan reklamın sonunda da 24 haziranda da güzel bir başlangıç yapacağız diyerek seçimi kazanmak istediğini belirtiyor. Cumhurbaşkanımızın ve halktan bazı insanların yer aldığı reklam hem şarkısıyla hem sözleriyle çok beğenildi. Siz bu reklam filmini nasıl buldunuz? Yorumlarınızı aşağı yazabilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Erdoğan Türkiye Vakti Güzel Bir Başlangıç Yaptık Reklamı Yeni (1 Yorum)

  1. REÇEP TAYYİP ERDOĞAN AZADLIĞIN SİNVOLU VETENİN MİLLETİN KOMUTANI OLDU DÜŞMENLERİN SÖZÜN KESEN OLDU DÜŞMENLER ANLASIN MEN VETENİMİN KURTARIÇISIYAM SECKİLERDE MİLLETİMİN SESİYEM ŞU SESİ MİLLETİM BENE BEKŞ ETDİ MİLLETİMİN ARKASINDA DURAN KOMUTAN OLDUM KİMSEYE AMAN VEREMEREM VETENİME HAYANET EDENLERE ZERBE VURARAM SECKİLER AZAD OLAÇAK MİLLET VETEN SESİ BİR OLAÇAK MİLLETİM VETENİME BAĞLI REÇEP TAYYİP ERDOĞAN İSE VETENİN KOMUTANIDI BİRLİK AZADLIK GÜNÜ CATDI SECKİLERE GÜNLER KALDI BU GÜNLER DÜŞMENLERE ZERBE VURAÇAK SECKİLERDE TÜRK HALKININ KOMUTANI REÇEP TAYYİP ERDOĞAN OLAÇAK

Eklenme Tarihi: 5 Haziran 2018