Erhan Çelik Trt den Sonra Hangi Kanalda Haber Sunacak?

Erhan Çelik Trt den Sonra Hangi Kanalda Haber Sunacak?… Erhan Çelik kısa süre önce TRT1’deki görevinden istifa etmişti. Erhan Çelik’in bu istifasından sonra hangi kanalla yoluna devam edeceği merak konusu oldu. Bizlerde bu konuya açıklık getirmek istedik.

Erhan Çelik Trt1 sunduğu son haber programında şöyle demişti özet olarak. 1.5 yıldır devam ettiği Trt1 ana haber bülteni sunuculuğu görevini bıraktığı dile getirdi. Sonrasında tüm Trt çalışanlarına teşekkür etti. Çok uzun ara vermeyeceğini yeniden ekranlarda yer alacağını söyledi. Böylelikle canlı yayına veda etti.

Aslında Erhan Çelik’in sözleşmesi kasım ayında bitiyordu ve Trt kasımdan sonra kendisiyle devam edemeyceğini söylemişti. Bunların da tek sebebi olarak Gülben Ergenle ilgili sosyal medya hareketliliği olarak gösteriliyor. Erhan Çelik’in yeni kanalı açıklanıyor.

Erhan Çelik CNNTÜRK’ten ayrılan Nevşin Mengü’nün yerine CNNTÜRK ana haberini sunacağı tahmin ediliyor bekleniyor. Yakın zamanda netleşecektir. Erhan Çelik’i ekranlarda görmek ister misiniz? Yorumlarınızı aşağı yazabilirsiniz.

https://www.youtube.com/watch?v=hs28fMnDVgI

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Erhan Çelik Trt den Sonra Hangi Kanalda Haber Sunacak? (5 Yorum)

  1. Erhan abi sen kendini uzme seni bilen bilir bilmeyen kendi bilir en kisa zamanda ekranda gorusmek dilegiyle sevgiler

  2. merhaba Erhan Çeliğin başında gulben ergenle çıkan haberlere üzülüyoruz. böylesine başarılı deneyimli bir spikerler haber izleyememek üzüntü veriyor. Sayın Erhan bey keşke magazin gündeminde olan kişiyle evlilik yapmasaydı. aşka sevgiye saygı duyuyoruz .ancak medyatık kişilerle evlenenler böyle olaylı boşanmaların ardında eski eşlerinden dolayı zorla medya haberlerinin içine sokuluyor.erhan beyin duruşu ciddiyeti belli asla eski eşine iftira atacak karakterde değildir. Çok üzüldük gulben hanımın kan görmüş kopekbaliklari iftirasını vs.ki gulben hanımı da başarılı işlerinden dolayı çok severdik.keşke bosandiktan sonra özel hayatını dengeleyebilseydi..o zaman bu kadar başında çevre kirliliği oluşmadı.

  3. Erhan beyi kısa zamanda ekranda görmek istiyoruz
    y tecrübeli saygılı görev şuuruyla çalışan kidiydi

  4. Erhan Celik ile en kısa zamanda görmek isteriz.onun kadar güzel ses tonu saygılı nazik beyefendinin trt den istifasına çok üzüldük. o Jülide guzar zafer çilasun gibi haberleri güzel sünuyordu.Altın yere düşmekle pul olmaz.O değerinden birşey kaybetmemiştir
    tez zamanda ekranlarda görmek istiyoruz

Eklenme Tarihi: 10 Ekim 2017