Erhan Çelik Trt1 Anahaberden Neden Ayrıldı Sebebi Ne İstifa mı Etti?

Uzun süredir Trt1 ekranlarında Anahaber bülteninin sunuculuğunu yapan Erhan Çelik 6 Ekim cuma günü son kez sundu haberleri.  Bültenin sonunda yaptığı veda konuşması ile Trt1 den ayrıldığını duyuran Erhan Çelikin Trt1 anahaberi neden bıraktığı niçin ayrıldığı da merak konusu oldu. Bizde araştırdık ve sizlere sunuyoruz..

Erhan Çelik Trt1 Anahaberden Neden Ayrıldı Sebebi Ne İstifa mı Etti? Öncelikle Erhan Çelikin Trt1 anahabere gelmesi olay olmuştu. Geldiği zaman Gülben Ergen ile evli olan ve eşinin Cumhurbaşkanı aleyhine attığı twitler ve sosyal medya paylaşımları yüzünden istifa etmesi istenen Erhan Çelik direnmiş ve devam etmişti.

Ancak hem reytingleri düşen hemde izlenmez hale gelen Trt Anahaberinde bir değişiklik yapmak gerekliliği yeni genel müdürün teklifi idi. Bu sırada Gülben Ergenle boşanan ve yolları ayrılan Erhan Çelik 6 Ekim cuma günü vedalaşarak kanaldan ve anahaber bülteninden ayrıldığını resmen açıkladı. Bu bir istifa değildi ama düşen reytingleri toparlamak için yeni bir başlangıç olabilirdi.

TRT 1 Ana Haber’de veda ettiğini açıklayan Erhan Çelik, “Başta Genel Müdür İbrahim Eren olmak üzere TRT camiasına teşekkür ediyorum. Buna bir kan değişimi olarak da bakabilirsiniz. Hayırlısı olur inşallah” ifadelerini kullandı. Eski eşini de mahkemeye vereceğini açıkladığı twitter paylaşımını da sizlere sunuyoruz..

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 6 Ekim 2017