Erkan Meriç (Ömer) Adını Sen Koy Yeni Sezon İmajını Nasıl Buldunuz?

Yeni Sezon çekimlerine yakında başlayacak olan Adını Sen Koy dizisinin Ömeri yeni imajına dair fotolar paylaşmaya başladı. Erkan Meriç (Ömer) Yeni Sezon İmajını Nasıl Buldunuz? diye bizlerde sizlerle fotoğrafları paylaşıp görüş ve yorumlarınızı merak ettik.

Sizce Ömere yeni imajı yakışmış mı? Sakallı hali mi daha güzel yoksa traşlı hali mi sizlerin görüşlerini merak ettik. Bizce her iki hali de güzel ama Adını Sen Koy Yeni Sezon başlarken bir farklılık olması yeni bir imajla yeni sezona başlaması bence daha doğru olur.

Adını Sen Koy dizisinin yeni sezon çekimleri Ağustos ayının başında başlayacak. Dizimizin yakışıklı başrolü Ömer (Erkan Meriç) yeni resimlerini adeta görücüye çıkardı. Önce kirli sakallı sonra da tamamen sakallı olan resimlerini bizde sizlerle paylaştık. Lütfen resimler hakkındaki yorum ve görüşlerinizi aşağı yazarak bizimle paylaşın fikirlerinizi.. İşte o resimler:

Erkan Meriç (Ömer) Adını Sen Koy Yeni Sezon İmajını Nasıl Buldunuz?

YORUMLAR

  1. Ben Azerbaycannan yaziram ve onun en boyuk fani benim yani erkanin

  2. Bence herhaliyle guzel erkan ona

  3. Neden flmin ady “ADINI SEN KOY”?

  4. Erkan meric bilen tanysmak istiyorum!

  5. Super filmi ban tanysmak istiyorum Zehra ve Omer bilen

  6. Yorumu buraya yazabilirsiniz.bizcede sakalsiz daha yakisikli

  7. Çok doğru Erkana her iki hali yakışıyor. Ama biz alıştık artık onu traş olunmuş temiz bir halde görmeye. Bana kalırsa kessin şu sakalları. Çünkü sakalsız hali daha yakışıklı.

  8. Önceki hali çok daha iyi

  9. Eski hali daha güzel

  10. eski hali daha yakyśykly

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.