Erkan Meriç (Ömer) Adını Sen Koy Yeni Sezon İmajını Nasıl Buldunuz?

Yeni Sezon çekimlerine yakında başlayacak olan Adını Sen Koy dizisinin Ömeri yeni imajına dair fotolar paylaşmaya başladı. Erkan Meriç (Ömer) Yeni Sezon İmajını Nasıl Buldunuz? diye bizlerde sizlerle fotoğrafları paylaşıp görüş ve yorumlarınızı merak ettik.

Sizce Ömere yeni imajı yakışmış mı? Sakallı hali mi daha güzel yoksa traşlı hali mi sizlerin görüşlerini merak ettik. Bizce her iki hali de güzel ama Adını Sen Koy Yeni Sezon başlarken bir farklılık olması yeni bir imajla yeni sezona başlaması bence daha doğru olur.

Adını Sen Koy dizisinin yeni sezon çekimleri Ağustos ayının başında başlayacak. Dizimizin yakışıklı başrolü Ömer (Erkan Meriç) yeni resimlerini adeta görücüye çıkardı. Önce kirli sakallı sonra da tamamen sakallı olan resimlerini bizde sizlerle paylaştık. Lütfen resimler hakkındaki yorum ve görüşlerinizi aşağı yazarak bizimle paylaşın fikirlerinizi.. İşte o resimler:

Erkan Meriç (Ömer) Adını Sen Koy Yeni Sezon İmajını Nasıl Buldunuz?

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Erkan Meriç (Ömer) Adını Sen Koy Yeni Sezon İmajını Nasıl Buldunuz? (10 Yorum)

  1. Çok doğru Erkana her iki hali yakışıyor. Ama biz alıştık artık onu traş olunmuş temiz bir halde görmeye. Bana kalırsa kessin şu sakalları. Çünkü sakalsız hali daha yakışıklı.

Etiketler: Eklenme Tarihi: 16 Temmuz 2017