Erkan Petekkaya The Fixer Düzeltici Dizisi Türkiye de Yayınlanacak Mı Konusu Ne

Erkan Petekkaya Yeni Sezon Dizisi The Fixer Türkiye de Yayınlanmayacak Mı Konusu Ne.. The Fixer dizisi yeni sezonda ABD Foxtv ekranlarında yayınlanacak. Erkan Petekkaya yeni sezon için Fox ile anlaştı. Bir çok dizimiz ülke sınırlarını aşıyor. Yabancı ülkeler beğendikleri dizileri satın alıp kendi ülkelerinde yayınlıyorlar. Ülkemizde böyle yayınlanan bir kaç dizi vardır.

Erkan Petekkaya hayranlarına müjdeyi verdi. Bir Türk oyuncunun yurtdışında yayınlanacak olan bir dizi de rol alması gurur verici elbette. Erkan Petekkya da kendi hayranlarına müjdeyi instagramdaki afişle paylaştı. Afişte koltukta elinde silahla oturan oyuncunun omzuna bir bayan eli dokunuyor.

Peki orjinalinde The Fixer dizisi konusu nedir?John Mercer hüküm giymiş bir eski özel kuvvetler askeridir. Hapishaneden erken çıkma fırsatı verilir kendisine. Ama bir sebeple o da hükümete suikast düzenlemesi.John Mercerda bu doğrultuda devlete hükümete bir çok suikast hazırlar.

John Mercerın hapishaneye girme sebebi amcasını ve teyzesini öldürmüş olmasıdır. Polis Mercer’ı devlete çalışmak için bırakır. John Mercer özel polis ekibinde çalışır. Organize suçların operasyonlarına katılır. Ama John Mercer kendisini suikastçı olarak çağrıldığının farkındadır. Mercer önce suikastçı olmayı kabul etse de sonra bırakmak ister.

The Fixer dizisinin Türkçesi Düzeltici.. Erkan Petekkaya nın dizisi Türk televizyonlarında yayınlanmayacak ancak yurtdışında izlenme oranları iyi olursa yeni sezonda belki Türk kanallarında da yayınlanabilir. The Fixer dizisi yeni sezonda FOX ABD ekranlarında yayınlanacaktır.

YORUMLAR

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak.