Erkenci Kuş 10. Bölüm Fragmanı Özeti 4 Eylül Salı

Erkenci Kuş 10. Bölüm Fragmanı Özeti 4 Eylül Salı... Erkenci Kuş dizisi yeni bölümünde olacakları paylaşalım sizlerle. Erkenci Kuş dizisi 10. bölümünde Sanem Levent’i Albatros zannettiği için onunla zaman geçirip daha çok tanımak ister. Ancak Can gerçekleri bildiği için onu bu yalandan uzaklaştırmak ister.

Erkenci Kuş 4 eylül salı yeni bölümünde de Sanem ve Can hala birbirlerine duygularını açmadan devam etmektedir. Can artık duygular çıksın istiyor. Sanem ise bir türlü anlatamıyor çünkü Can’a yalanları varken aşkını ilan edemiyor bir türlü.

Erkenci Kuş Polen Kimdir? Gerçek Adı 

Erkenci Kuş dizisi yeni bölümünde en çok dikkat çeken olay Polen’in gelmesiydi. Polen Can’la tekrar barışmak ister ancak Can’ın gönlü başkasındadır. Can Sanem’e aşık olduğunu söylemese de bölüm sonunda Levent Polen Sanem Can’ın yediği yemekte Can ve Sanem’in ilişkisi çok dikkat çekici oldu.

Ama Levent uyanıklık yapıp Sanem’i masadan kaldırdı. Can ve Polen’i yalnız bırakalım bahanesiyle ancak Can hemen kalktı masadan. Can Levent’le gitmek isteyip istemediğini sorduğunda Sanem evet dedi ancak Can taksiyle uzaklaşınca da Levent’e gelmek istemiyorum dedi. Sanem hala Levent’in Albatros olmadığından emin değil ancak yine de ondan uzak kalmayı tercih etti.

Erkenci Kuş dizisinde Polen hala Can’ı ikna etme peşinde. Can yalnız kalmak için evden çıktığında Sanem’in resimlerine bakarken bulur kendini. Sanem de Polen’i oraya getirir. Ancak Polen konuşmak için Can’ın yanına gittiğinde Can’ın aşık olduğu kişinin Sanem olduğunu anlar. Bundan sonra ne olacak göreceğiz…

Sanem: Hapşu Can: Çok Yaşa Sanem: Sizde görün 😂😂

Erkenci Kuş 10. Bölüm Fragmanı Özeti 4 Eylül Salı

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 28 Ağustos 2018