Erkenci Kuş 11. Bölümde Neler Olacak Özeti Fragmanı Tüyoları 11 Eylül Salı

Star tv de sevilerek izlenen Erkenci Kuş 11. Bölümde Neler Olacak Özeti Fragmanı Tüyoları 11 Eylül Salı günü kaldığı yerden devam edecek. Her bölümüyle gençlerin gözdesi olmaya devam eden ve salı günleri aldığı reyting ile ne kadar izlenip tutulduğunu anladığımız Erkenci Kuş 11. bölümde olacak gelişmeleri sizler için derledik..

Amerika’ya gitmekten vazgeçen Polen Canın sanemin elinden almaya kararlıdır. Canın gizli yerinde Sanemi onun gizli resimlerine bakarken görünce çok üzülür ama bunu Saneme söylemez. Sanem o geceden sonra Polen ve Canın barıştığına emindir. Sanem mutlu ve başarılı olmak için yeni bir hayata doğru yürümek ister. Peki Can onu yalnız bırakacak mı?

Erkenci Kuş 11. Bölüm Özeti Fragmanı Tüyoları 11 Eylül

Gerçek Albatrosun kim olduğunu merak eden Sanem Canın kendisine yaklaşımından dolayı neler hissedecek.. Polen Can ile yeniden barışmış gibi davranarak kadınsı cazibesiyle Sanemin gözü önünde Cana yakın davranıp onu çıldırtmaya çalışıyor. Erkenci Kuş 11. Bölümde Neler Olacak Özeti Fragmanı Tüyoları 11 Eylül Salı günü Sanem Candan vazgeçecek mi izleyip göreceğiz..

Erkenci Kuş Müziği Şarkıdaki Serçe Camdaki Teyze Uykusuz aşık 

Aylin şirkete gelir ve Leventin reklamları için çalışmaları gerektiğini söyler.. Şirkette Can Sanem dahil hiç kimse Aylini sevmemektedir ama Leventin organik ürünler reklamı için birlikte çalışmaya mahkum kalırlar. Can birlikte yenen yemekten sonra Sanem ve Leventin geceyi birlikte geçirdiğini düşünür. Bu yüzden Saneme çok kızgındır ama yinede aklını ondan alamaz.. Bakalım iki aşık birbirinden habersiz birbirlerini ne kadar sevmeye devam edecekler izleyip göreceğiz.

Erkenci Kuş 11. Bölümde Neler Olacak Özeti Fragmanı Tüyoları 11 Eylül Salı

Erkenci Kuş 11. Bölümde Neler Olacak Özeti Fragmanı Tüyoları 11 Eylül Salı

Bu arada Polen Can ile barışmaya ve yurt dışına gitmemeye kararlıdır. Can ile Sanemin yakınlaşmasını istemeyen ve Canı Saneme kaptırmamak için elinden geleni yapan Polen Erkenci Kuş 11. Bölümde Neler Olacak Özeti Fragmanı Tüyoları 11 Eylül Salı akşamı bakalım neler yapacak neler değiştirecek..

Ayhan Osman KAsaba yardımcı olacak mı, Vegan köfteden sonra catering vegan işine kasap Osman dahil olacak mı merak edilen bu soru tamamen cevap bulacak Erkenci Kuş 11. Bölümde Neler Olacak Özeti Fragmanı Tüyoları 11 Eylül Salı günü.. Osman Kasap yeni vegan köfte işinde yeni bir yol alacak ve beklenmedik siparişlere ulaşacak..

Erkenci Kuş 11. Bölümde Neler Olacak Özeti Fragmanı Videosu 11 Eylül Salı

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Erkenci Kuş 11. Bölümde Neler Olacak Özeti Fragmanı Tüyoları 11 Eylül Salı (1 Yorum)

Eklenme Tarihi: 4 Eylül 2018