Erkenci Kuş 11 Haziran Salı Neden Yok? Ne Zaman Hangi Gün Yayınlanacak

Star Tv’nin geçen sezondan kalan yaz dizisi 2019 yaz ayında da devam ediyor. Erkenci Kuş 11 haziran neden yok hangi gün yayınlanacak ? Takipçilerinin yakından takıp ettiği reytingleri sayesinde kış sezonunda da oynayan dizi 11 haziran günü ertelendi.

Erkenci Kuş 11 Haziran Salı Neden Yok? Ne Zaman Hangi Gün Yayınlanacak

Erkenci Kuş bu akşam neden yok ?

Bu hafta Erkenci kuş dizisi yayınlanmayacak. Nedeni ise reyting korkusu. Reytingleri çok yüksek olmasa da yeterli olan dizi 11 haziran akşamı yeni bölümünü yayımlayacaktı. Yaz ayına girmemiz dolayısı ile Hafta sonu olan günü Salı akşamlarına alınmıştı. Peki ya yeni gün ve saati ne zaman ? Sevilen romantik komedi dizisinde neler oluyor ? Günü değiştirildi şimdi de yeni bölümü yok.

Erkenci Kuş 11 Haziran neden yok yeni günü ne zaman

Erkenci Kuş 11 Haziran neden yok ?

Can Yaman ile Demet Özdemir’in baş rol oynadığı diziden üzücü haber geldi. Bu hafta neden yok hemen araştırdık ve sizin için bulduk. Erkenci Kuş dizisinin bu hafta olmamasının sebebi Türkiye’nin milli maçının olması. Bu akşam tüm Türkiye’nin milli maçımız Türkiye – İzlanda futbol oyununu izleyeceği düşünülerek Erkenci Kuş bölümü iptal edildi. Erkenci Kuş günü tekrar mı değişti diye bizlere çok fazla gönderi geliyor. Hayır değişmedi arkadaşlar. Sadece Türkiye’nin İzlanda ile oynayacağı milli maçtan dolayı reyting kaybetmek zarar etmek istemeyen Star Tv bu akşam Erkenci Kuş dizisinin yayınlamama kararı aldı.

Erkenci Kuş 11 haziran salı yerine ne zaman yayınlanacak?

Yaz sezonu boyunca salı günleri akşam 20:30 itibari ile Star Tv’de yayınlanacağını açıklayan dizi 11 haziran günü iptal edildi. Ancak 18 haziran salı günü Erkenci Kuş yeni bölümleri ile kaldığı yerden devam edecek. Sadece bu haftaya özgü yaşanan bu gelişmeden dolayı siz değerli dizi takipçilerimizden özür diliyoruz. Ancak Erkenci Kuş 18 haziran bölümü ile sizlere yeni sürprizler yapacağız. Can Yaman’da dizinin erteleneceğinden sonra haberi olanlardan. Tepkisini sosyal medya üzerinden tatlı bir dille yazdı.

Erkenci Kuş 11 haziran salı yerine ne zaman yayınlanacak
Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Etiketler: Eklenme Tarihi: 6 Haziran 2019