Erkenci Kuş 15. Bölüm Can ve Sanemin Gittiği Lunapark Neresi Nasıl Gidilir?

Herkesin merak ettiği Erkenci Kuş dizisinin 15. Bölümünde Can ve Sanem’in Gittiği Lunapark Neresi Nasıl Gidilir nerede İstanbul’un hangi semtinde mahallesinde? merak edenler için hazırladık bu içeriğimizi..

Star TV’de cumartesi günleri ekrana gelmeye devam eden Erkenci Kuş dizisinin 15. bölüm fragmanı yayınlandı. yeni tanıtım fragmanında Can ve Sanem yüzük olayından sonra barışıyorlar ve bir Lunaparka gidiyorlar. İzleyenler 15. bölümün tanıtımında gördükleri bu lunaparkın nerede olduğunu ve nasıl gidileceğini oldukça merak etmeye başladılar. Bizde Erkenci Kuş 15. Bölüm Can ve Sanemin Gittiği Lunapark Neresi Nasıl Gidilir? sorusuna bu konumuzda cevap vereceğiz.

Erkenci Kuş Can ve Sanemin Gittiği Lunapark nerede

Erkenci Kuş 15. Bölüm Can ve Sanemin Gittiği Lunapark Nerede Nasıl Gidilir?

Sevilen dizi Erkenci kuşta Can kendini affettirmek için Saneme bir sürpriz hazırlamış ve onu parka götürmüştür. lunaparkta özellikle dönme dolaba bindiren ve onu çalıştıran çocukla konuşup en yukarı çıktıklarında saneme bir sürpriz yaparak en tepe’de kalmaya ve o anın keyfini çıkarmaya çalışan can almış olduğu pamuk şekerini Sanem’le birlikte yemeye başlamıştır.

Ancak lunapark oldukça güzeldi herkesin gitmek isteyeceği kadar şirin bir yere benziyor. Ben de dahil olmak üzere izleyen herkes erkenci kuş 15. bölümdeki bu güzel lunaparkın nerede olduğunu ve nasıl gidileceğini merak etti. özellikle Can ve sanem’in güzel sahnelerle ve gece gittikleri lunaparkın görünümü ile ilgili çok güzel bir manzara ortaya çıktığı için burasının nerede olduğu lunaparka nasıl gidileceğini sizlere yazalım istedik.

Can ve Sanemin Gittiği Lunapark neresi nasıl gidilir

Sanem ve Can’ın gitmiş olduğu lunapark İstanbul’da bulunan Adapark diye bilinen lunaparktır. içerisinde oldukça farklı araç gerecin olduğu ve kişileri eğlendirmek için birçok farklı alternatifin olduğu buna Park İstanbul’da Bayrampaşa ilçesinde bulunuyor. Tam adresini merak edenler varsa buraya yazıyorum:

Adapark Lunaparkı Adres: Kocatepe Mahallesi, Hudut Yolu, 34045 Bayrampaşa/İstanbul
Çalışma saatleri: Açık:Kapanış saati: 22:00.
Telefon: (0212) 640 95 50

İstanbul’da Kocatepe Mahallesi’nde bulunan Adapark oldukça geniş bir alana sahip ve her gün saat 22.00 a kadar açık kalıyor ve gelenlere hizmet veriyor. Sizlerde Can ve sanem’in gitmiş olduğu Adapark isimli lunaparka gitmek isterseniz özellikle sanem’in oraya yazmış olduğu s&c elbette ortaya kalpte koymuştur  Siz de orada görebilirsiniz. görevlilerden izin alınarak dizi için yapılmış bir jesttir.

Erkenci Kuş 15. Bölüm Can ve Sanemin Gittiği Lunapark
Can ve sanem’in gitmiş olduğu Ada parkta parka gitmek isteyenler olursa yukarıda vermiş olduğunuz telefon numarasından ulaşabilir Çalışma saatleri içerisinde Lunaparktan faydalanabilirsiniz. Adapark lunaparkı Bayrampaşa İstanbul adresinde Sizler de gidip zevkini çıkarabilirsiniz Can ve Sanem gibi.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 7 Ekim 2018