Erkenci Kuş 3. Bölümde Neler Olacak Fragmanı Özeti 10 Temmuz Salı

Can Yaman ve Demet Özdemir tam kendilerine göre bir dizide buluştu ve oldukça iyi bir izlenme oranı ile yoluna devam ediyor Erkenci Kuş. İlk bölümleri ile beğeni toplayan Erkenci Kuş 3. Bölümde Neler Olacak Fragmanı Özeti 10 Temmuz Salı günü yayınlanacak olan yeni bölümle kaldığı yerden devam edecek.

Can sonunda öptüğü kızın Sanem olduğunu anlamış ve fark etmiştir ancak Sanem ve Can artık birbirlerine daha yakınlaşmaya başlamışken nasıl bir gelecek onları beklemektedir? 2. bölümde birbirine daha da çok yakınlaşan şapşal aşıklar özellikle Sanemin cama kafasını vurması ile ile çok komik anlara da sahne oldu, bu gidişle daha çok komik sahneler izleyeceğiz gibi görünüyor…

Diğer yandan Sanem başına gelenlerin ardından mahalleye döndüğünde Mevkıbe ile Aysunun kavgasını görüp biraz da o alevlendirir. Can uzun süredir beklediği büyük bir havayolu şirketi ile işi bitirmek üzere iken Aysun farklı amaçla onun peşindedir. sanem ise tüm bu trafiği allak bullak edecek bir yerde bulur kendini. Sanem Canın yeni bir iş almasına katkı sağlayacak mı? Aysunun amacını niyetini cana söyleyecek mi?

Heyecan ve eğlence dolu Erkenci Kuş yeni bölümü ile salı günleri star tv de kaldığı yerden devam edecek. 10 Temmuz Salı akşamı saat 20.00’de Star Tv ekranlarında izleyicisi ile buluşacak olan Erkenci Kuş 3. Bölümüyle devam ediyor. Sizlerde Erkenci Kuş 3. Bölümde Neler Olacak Fragmanı Özeti 10 Temmuz Salı günü hakkında yorum ve görüşlerinizi aşağı yazın lütfen..

Erkenci Kuş 3. Bölüm Fragmanı Özeti 10 Temmuz

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Erkenci Kuş 3. Bölümde Neler Olacak Fragmanı Özeti 10 Temmuz Salı (1 Yorum)

Eklenme Tarihi: 30 Haziran 2018