Erkenci Kuş 4. Bölüm Özeti Fragmanı (17 Temmuz Salı) Neler Olacak?

Merak ettiğiniz Erkenci Kuş 4. Bölüm Özeti Fragmanı (17 Temmuz Salı) Neler Olacak? konusu hakkında sizlere detaylı bilgiler vereceğiz. Öncelikle hoş geldiniz.

Erkenci Kuş 4. Bölüm Özeti Fragmanı (17 Temmuz Salı) Neler Olacak? Erkenci Kuş dizisi 4. bölüm özeti fragmanı bilgileri sizlerle konumuzda paylaşıyoruz. Erkenci Kuş dizisi Canların evindeki partide havuza düşen Sanem, kıyafetlerini kurutucudan alıp giyene kadar akla karayı seçer. Ünlü manken Arzu Taş, büyük bir markanın yüzü olmuştur. Onunla çalışan ajans, kallavi bir müşteriye de kavuşacaktır.

Erkenci Kuş dizisi 17 Temmuz salı günü Arzu, Fikr-i Harika ile çalışmayı tercih eder ama Aylin’in tehditini elbette hesaba katmamıştır. Sanem, kendini hiç beklemediği bir görevin içinde bulur. Can’la yalnız kalan Sanem, kendini bile şaşırtacak şeyler yaşayacaktır.

Erkenci Kuş 4. bölümünde Can ve Sanem arasında aşk elektriği tam gaz devam ediyor. Artık aşıklar birbirlerine olan duygularını anlattı mı? Erkenci Kuş dizisi reytingleri yayınlandığı 3 hafta boyunca gayet iyi durumda. Erkenci Kuş dizisi reytingleri böyle devam ederse yeni sezona imzasını atabilir mi?

 

Erkenci Kuş dizisi 26 Haziran da 3. sırada yer alırken 2. bölümü ile reytinglerde ilk sıraya oturdu. Yaz sezonu olmasının etkisi büyük tabi. Sezon içerisinde Ufak Tefek Cinayetler ve Kadın dizisi salı akşamı yayınlanıyor. Bu yüzden Star tv de yeni sezona kalsa bile salı akşamı yayınlanmayacaktır. Erkenci Kuş dizisi 4. bölümü ile reytinglerde kaçıncı olacak? Yorumlarınızı tahminlerinizi paylaşabilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 10 Temmuz 2018

Dizi Haberleri