Erkenci Kuş 40. Bölümde Neler Olacak? 41. Bölüm Fragmanı ve Tüyoları Sanem Can’a Aşık mı olacak

Erkenci Kuş 40. Bölümde Neler Olacak? 41. Bölüm Fragmanı ve Tüyoları

27 Nisan Cumartesi günü yayınlanan 39. bölümden sonra 40. bölüm de neler olacak fragmanı tüyoları hakkında bilgiler vermeye çalışacağız, bu yazımızda 38. bölümde neler olduğunu 39. bölümde neler olduğundan bahsetmiştik.
39. bölüm sonunda 40. bölüm analizimizi……

Erkenci Kuş 40. Bölüm özeti analizi tüyoları

Sanem ve Can aşkı bu bölümde çok konuşulacak Sanem sabahları babasının bakkalında biraz çalıştıktan sonra bütün gününü hayal kurarak ve kitabı üzerinde çalışarak geçirmektedir bütün gününü kitabını yazarak ve hayal kurarak geçirir ve yaşadığı hayattan son derece mutludur. Ama bu mutluluğu anne babasının kendisine doğru düzgün bir iş bulamaması taktirde evlenmek zorunda olduğunu söyleyinceye kadar! Sanem bu durumdan dolayı mecbur kalarak ablasının iş yerinde çalışmaya başlar. Ancak hayallerindeki beyaz atlı prensinin orda kendisini beklediğinden haberi yoktur , üstelik istemeden habersiz Can’a ve şirkete kurulan bir tuzağın parçasıdır… Sahte yalan dolu bir aşk olabilir mi? Ya Sanem? Nefret ettiği Can’a aşık mı olacak?

Erkenci Kuş 39. Bölümde Neler Olacak? 39. Bölüm Fragmanı ve Tüyoları yorumları

Yiğit, Sanem’i etkileyebilmek için romanıyla  ilgili gelişmeleri aktarıyor ve Sanem duyduklarına inanamayıp Yiğit’e sarılıyor. Cey cey ikiliyi samimi görünce sinirleniyor. Can ve Sanem romantizmin zirvesine çıkıyor. İlişkilerini bir küs bir barışık daim ettirmeye çalışan aşıklar arasında uyuşmazlıklar çıkıyor. Can, Sanem’e yazacağı romanda destek vermek isterken öngöremediği sorunlar arka arkaya patlak veriyor…

Can ve Sanem, fotoğraf çekimi sırasında gerginlerdir. Evlilik için hazır uygun olup olmadıklarını sorguluyor gibi görünseler de aslında eskiden gelen ve üstünü kapattıkları sorunları var. Bu defa halledebilecekler mi acaba?  Emre ve Leyla’nın çorbaya dönen düğünü, en sonunda gerçekleşecek. Hazırlıklar da, eğlence de tüm hızıyla devam ediyor. Herkesin ilgilendiği tek şey; Hûma ve Mevkibe yan yana durmasın çünkü mutlaka bir şekilde kavga ediyorlar. Yiğit, yurt dışı tanıdıkları kullanarak, Sanem’e yazacağı romanla ilgili eşi benzeri olmayan bir fırsat sunuyor ama Sanem yazamıyor. Can, Sanem’e yardım etmek isterken anlayamadığı sıkıntılar arka arkaya patlak veriyor… Can ve Sanem bu sıkıntıları nasıl aşabilecekler mi?

Daha önceki yazılarımız da da bahsettiğimiz gibi Erkenci Kuş ekibine yeni oyuncuların dahil olması ile dizi Yaz boyunca devam edecek ve 39. bölümde neler olacağı merak konusu 39. bölüm fragmanı yayınlanır yayınlanmaz bu yazıda olacak şimdi 38. bölümde neler oldu bir ona bakalım;

Diziye Kimlerin katılacağı yazımız için tıklayın; 

Erkenci kuş 38. Bölümde neler oldu?
Sanem ve Can evlenmekten vazgeçiyor mu?
Leyla ve Emre ailelerine habersiz nikah yapmalarını nasıl açıklayacak?

Yeni bölümde Leyla ve Emre evlenmiş. Anneleri bu nikaha engel olamamışlardır. Mevkibe ve Hüma nikah salonunda fenalaşmışlardır. Nikah salonu macerası hastanede son bulmuştur.
Sanem’in korkuları vardır, ve bunu Can ile paylaşır. İçlerinde bulundukları çıkmazdan nasıl çıkacaklarını ve ailelerinin uyuşmadığı gerçeğiyle bir kez daha yüzleşirler, ve Can, Sanem’e evlilik ile ilgili planlarını bir süre ertelemeleri gerektiğini söyler, Sanem Can’dan duyduğu bu kelimelere üzülür fakat Can’a belli etmez.

Emre ve Leyla’nın evlenmiş olduklarının duyulmasıyla şirkette dedikodu döner ve ortalık karışır. Çalışanlar Ceyceyi sıkıştırır, Ceycey ağzından bir şey kaçırmamak için zor durumda kalır ve bayılır. Şirkette olay bitmez Zebercet Gülize evlenme teklifi eder. Öte yandan Deren Osman’a olan platonik ilgisini göstermeye devam eder.

Mithat, Hüma’nın peşinden koşmaya devam eder, Hüma da Mithat’a ilgi duymaya başlar.
Ama belli etmez.

Hüma çok sinirlidir. Can’a ve Emre’ye yaptıkları bu gizli nikah için hesap sorar. Can çok sinirlenir ve Hüma’ya acı şeyler söyler. Bu sözleri kaldırmayan Hüma oğullarıyla kaldığı evi terketme kararı alır.

Mevkibe hanım durumu kaldıramaz, Fakat daha büyük sorunları vardır. Nihat tüm gerçekleri kardeşi Mithat’tan duymuş ve eve gelmiştir. Leyla’ya sitem dolu sözler etmiş, ve kızı Leyla arkasını dönmüştür. Leyla bu sözler karşısında göz yaslarına hakim olamamıştır.

Sanem ve Can’ın işleri daha da zorlaşmıştır. Ablası Leyla ve Emre’nin gizli evlilikleri ailelerinde büyük bir yıkım yaşatmıştır, ve Sanem Can ve düğün ile ilgili tek kelime edemez hale gelmiştir.

Sanem ve Can’ın evlilik planlarını ertelemiş olması Yiğit’e yeniden umut ışıkları yakmıştır. Krizi fırsata çevirmek için düşünceler içerisine girmiştir.

Emre cesaretini toplayıp kardeşi Can ile beraber Nihat’ın karşısına çıkmıştır. Nihat, Emre’ye sitem dolu sözler etmiştir. Araya giren Can durumu düzeltmek için Nihat’ı ikna etmiştir. Nihat ikna olmuş ve Emre’nin elini öpme isteğini geri çevirmemiştir.

Hüma hanım durmaz, Yiğit’le konuşup üstü kapalı bir şekilde ona Sanem ile ilgili ümit verir. Yiğit’ten Leyla’yı işlerle yoğunlaştırması ister. Bunun karışılığında yine üstü kapalı bir şekilde Sanem ve Can’ın ayrılığını ona sunar. Yiğit ikna olur.

Hüma planını işlemeye başlar, Emre’yi arar, ve Durumu kabul ettiğini ve Mevkibe hanımı aramasını onlar da toplanıp yaşanan durumu konuşmak istediğini söyler. Aileler yeniden toplanır. Mevkibe , Hüma’nın iyi niyetli olduğuna inanmaz fakat bir şey söyleyemez. Hüma bombayı patlatır ve Leyla’nın yerinin Emre’nin yanı olduğunu söyler ve Leyla’nın onlarla kalmasını söyler. Mevkibe hanım ev üstüne ev kurulmaz der. ve bu teklifi her ne kadar red etmek istesede Leyla ve Emre’nin evlilikleri gizli olduğu için bu teklifi mecburen onaylarlar. Leyla, Emre’nin evine gitmek için hazırlanmaya başlar.

Mahallede Emre ve Leyla’nın gizli nikah dedikoduları başlar, Ayhan’da bu durumu kabul edemeyenlerdendir.

Leyla baba evinden çıkar, fakat Mevkibe hanımın istekleri vardır. Leyla’nın eline bir liste tutuşturur. Listenin en başında kına gecesi isteği vardır. Sanem ablasına yardım etmek için onunla beraber evden çıkar. Hüma hanım da boş durmaz o da bir liste hazırlamıştır. Liste dans öğrenmek, ve bekarlığa veda partisi gibi saçma ama aileye yakışacağına inandığı maddelerden oluşmaktadır. Leyla bu listeye şaşırır.

Sanem ertelenen nikah yüzünden gergindir, Can ile sürekli atışmaya girer.
Leyla ve Sanem Emre ve Can’ın evine gelirler. Hüma hanım da evdedir, kızlara sürekli laf sokmaya çalışır. Bulunduğu ev ve mahalleyi küçümsemeye çalışır. Leyla ve Sanem bozulur.

Yiğit, Hüma ile konuştuğu gibi Leyla’yı şirkete çağırır, işlerin içerisinden çıkamadığını ve ona ihtiyacı olduğunu söyler. Leyla’nın eli ayağına dolaşır, ev bakması ve düğün için prova yapması gerekmektir, devreye Sanem girer Leyla’ya onun yerine bunları Can ile beraber severek yapacağını söyler. Leyla rahatlar.

Diziden Osman Neden Ayrıldı Yazımıza da bakmanızı Öneririz buyrun ; tıklayın

Sanem ve Can, Emre ve Leyla için hazırlıklara başlar, öncelik ev tutulur. Fakat kolay olmaz .Sanem ve Can hazırlıklar boyunca her konuda fikir ayrılıkları yaşar. Bu fıkır ayrılıkları Sanem’i düşünceler karmaşası içerisine sokar. Kendi evlilikleri için çıkarımlar yapmaya başlar.

Sanem artık ablasıyla aynı evde kalmayacağı düşüncesiyle üzüntü yaşar. İki kız kardeş birbirlerine sarılır. Leylan’ın artık evde olmayışı bütün aileyi derinden üzer. Mevkibe hanım durumu hala sindirmekte zorlanıyordur.

Emre Ve Leyla evlerinde ilk gecelerini geçirir. Emre, Leyla’ya güzel bir sürpriz hazırlar. İki aşık müzik eşliğinde romantik bir akşam geçirirler.

Sanem, Can ile ilgili sorunlarını düşünmekten işine odaklanamaz hale gelmiştir. Bu durumu patronu Yiğit ile paylaşmış ve ondan akıl almıştır. Her ne kadar defalarca odaklanıp yazmaya çalışsada ablasının işlerini çözümlemekten Kendi işlerini yapamaz.

Sanem ve Leyla aralarında Hüma hanım ve evlilik ile ilgili konuşurlar, Sanem evlilik ile ilgili korku ve tereddütlerini ablasına söylerken, konuşmalarını Can duyar. Can bu konuşmaları duyduğuna çok üzülür, duyduklarını Emre ile paylaşır. Emre her ne kadar olumlu şeyler söylesede, Can duydukları hakkında düşünür.

Sanem Can’ın yanına ofise gider. Ofiste Emre ile Can’ın evlilik ile ilgili korkularını konuştukları konuşmaya tanık olur. Duyduklarına içerlenir, ama yine Can’a belli etmez. Bohça alışverişi yapmak için Can ile beraber ofisten çıkarlar. Alışverişte yine fikri ayrılıkları yaşayan Can ve Sanem, atışmalarına yine devam ederler. Bu atışma iki çiftin arasındaki kültür ve aile farkını bir kez daha görmelerine sebep olur.

Sanem Yiğit’den aldığı cesaret ile Can ile konuşma kararı alır. Fakat bu konuşmayı yapamadan ikili kendini bir gelin damat çekiminde bulur. Katalog çekimi için Can’ı damat olarak görmek isteyen bir firma, gelin için Sanem’i uygun bulmuştur. Çekim esnasında Can kendini daha fazla tutamaz ve evlilikten sıkıldıysan evlenmeyelim der. ikili eteklerindeki taşları tüm acımasız sözlerle birbirlerine söylerler. Can evlilik konusunu kapattığını söyler, Sanem bu durumu kabul eder.

Erkenci Kuş 40. Bölüm Fragmanı

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 27 Nisan 2019