Erkenci Kuş 43. Bölümde Neler Olacak? 43. Bölüm Fragmanı ve Tüyoları 25 Mayıs

Gitmeyi başaramayan Can geri döndü Sanem ile Erkenci Kuş 43. bölümde neler olacak ? Dizinin yeni bölümü 25 mayıs fragmanı ve tüyolarından ilk haberler geldi. Dizi setlerinden aldığımız en güncel Erkenci Kuş gelecek bölüm haberleri belli oldu. Hep beraber Erkenci Kuş 43. bölümde neler olacak fragmanı ile 25 mayıs bölümü hakkında bilgi verelim.

Erkenci Kuş 43. Bölümde Neler Olacak 43. Bölüm Fragmanı ve Tüyoları 25 Mayıs

2 Milyondan fazla izlenen fragmanları ile dizi kalitesini ortaya koyuyor. Yaz dizisi olmasına rağmen 2019 sezonunda da devam eden dizi yeni günü ile yaz aylarında hafta içi izleyicisi ile buluşacak. Erkenci Kuş defteri Yiğit’in yaktığını bulabilecekler. Uzun bölümlerden gelen hasret 43. bölümde son bulacak. Defteri yakan Yiğit dizi içerisinde aranıyordu. İlk gelen haber 43. bölümde defteri yakan ortaya çıkması şeklinde oldu.

Erkenci Kuş 43. Bölüm Fragmanı

Erkenci Kuş Sanem rolü daha aktifleştirildi. Ele geçirdiği bilgiler ile senaryonun ön planında olan Sanem 43. bölümde Can ile duygusal konularını tekrar gözden geçirecek. Sanem, Can’a inanmak ile inanmamak arasında gidip geliyor. Sizce Sanem kime inanmalı ? Sosyal medya hesaplarından dizinin senaristi Meriç Acemi’ye yoğun istek gönderiliyor. Can ve Sanem’in çocukları olduğunu görmek istediklerini dile getirseler de hikaye ne şekilde ilerleyecek bilmiyoruz ancak Yiğit ile alakalı önemli kararlar alınacak.

Erkenci Kuş 25 mayıs fragmanı

18 Mayıs günü Yiğit’in defter konusu açığa çıkması ile Erkenci Kuş 43. bölüm fragmanı yayınlandı mı diye merak edildi. 3 milyondan fazla izleme alan fragmanı yayınlandı. Sizin Erkenci Kuş 25 mayıs için duyumunuz var ise lütfen bize yorumlar kısmından ileterek gönderiniz. Erkenci Kuş 25 mayıs fragmanını sitemizde bulabilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 18 Mayıs 2019