Erkenci Kuş 6 Nisan 2019 Cumartesi Var mı Yok mu Neden Yok Final mi Yapacak? - Dizi Haberleri – Oyuncuları


Erkenci Kuş 6 Nisan 2019 Cumartesi Var mı Yok mu Neden Yok Final mi Yapacak?

Erkenci Kuş 6 Nisan 2019 Cumartesi var mı yok mu yayınlanacak mı diye merak edenler için hemen yazalım. Erkenci Kuş 6 Nisan 2019 Cumartesi günü olacak mı neden yok bitti mi final mi olacak sorusuna yanıt verelim: Star TV’nin sevilen dizisi ‘Erkenci Kuş’ bu hafta 6 Nisan cumartesi günü ekranlara gelmeyecek!

Erkenci Kuş 6 Nisan 2019 Cumartesi Neden Yok Niçin Yayınlanmıyor? Gold Film imzasıyla yayınlanan ve başrollerinde Can Yaman ile Demet Özdemir’in yer aldığı cumartesi günlerinin en sevilen dizilerinden birisi olan ‘Erkenci Kuş’un yeni bölümü bu hafta yayınlanmayacak. Erkenci Kuş 6 Nisan 2019 Cumartesi günü yayınlanmama sebebinin ise senarist değişikliği olduğu konuşuluyor. ”Erkenci Kuş” yeni bölümüyle 13 Nisan Cumartesi 20.00’de Star TV’de kaldığı yerden devam edecek..

Erkenci Kuş 6 Nisan 2019 Cumartesi Var mı Yok mu Neden Yok Final mi Yapacak?

Star tv de yayınlanan Erkenci Kuş 6 Nisan 2019 Cumartesi günü ekrana gelmeyecek. Erkenci Kuş 6 Nisan var mı yok mu neden yok bitti mi Erkenci Kuş 6 Nisan final mi yapacak yayınlanmama sebebi nedir? Erkenci Kuş 6 Nisan günü senarist değişikliği olduğu için yayınlanmayacak.. ”Erkenci Kuş” yeni bölümüyle 13 Nisan Cumartesi 20.00’de Star TV’de kaldığı yerden devam edecek..

Sevilen dizi Erkenci Kuş Yeni Yılda 5-12-19 Ocak 2019 Cumartesi Var mı Yok mu Neden Yok Fragman Çıkmadı? diye merak edenler var. Bizde bu konumuzda yeni yılda 2019 da Erkenci Kuş olacak mı olmayacak mı 3 hafta dizilerin ekrana gelmeyeceği duyurulmuştu 5-12-19 Ocak 2019 Cumartesi Erkenci Kuş Var mı Yok mu Neden Yok Fragman Çıkmadı mı? bu sorulara yanıt vereceğiz.

Erkenci Kuş 5 Ocak 2019 Cumartesi var mı yok mu12-19 Ocak 2019 Cumartesi Erkenci Kuş Var mı Yok mu fragmanı çıkmadı, Yeni Yılda yayınlanacak mı?

Yeni yılla birlikte diziler reklam anlaşmaları için yaklaşık 3 haftalık ara verecekler. 5 Ocak 2019 Cumartesi Erkenci Kuş Var mı Yok mu sorusuna Hayır yok dizi, bu hafta ekrana gelmeyecek diyoruz.. 5 Ocak 2019 Cumartesi akşamında Star tv de ekrana gelen Erkenci Kuş dizisi Var mı Yok mu yayınlanacak mı merak edenler için bir kez daha yazalım. 5 Ocak 2019 Cumartesi Erkenci Kuş Yayınlanmayacak..

Erkenci Kuş dizisi 12-19 Ocak 2019 Cumartesi Var mı Yok mu Neden Yok Fragman Çıkmadı?

Reklam şirketleri ve kanallar arasında anlaşmaların yenilenecek olması nedeniyle bu sene diziler yeni yılda 3 hafta ara vererek başlayacak. Dizimiz bitmedi, kaldığı yerden devam ediyor. Ancak Erkenci Kuş 5 Ocak 2019 Cumartesi Var mı Yok mu sorusuna yok yayınlanmayacak demiştik, sonraki haftalarda da dizimiz star tv de yayınlanmayacak. Erkenci Kuş 12 Ocak 2019 Cumartesi de Neden Yok Fragman Çıkmadı? sorusu gelebilir. Erkenci Kuş 5 Ocak 2019 Cumartesi gününden sonra 12 Ocak 2019 Cumartesi ve 19 Ocak günü de Erkenci Kuş yayınlanmayacak..Erkenci Kuş yeni yılda 5-12 Ocak 2019 Cumartesi günü olacak mı

Erkenci Kuş 5-12-19 Ocak 2019 Cumartesi günleri yayınlanmayacak neden yok diye sormayın şimdiden haber verelim sizlere:

Erkenci Kuş 5 Ocak 2019 Cumartesi Neden Yok Final Mi Yaptı? Erkenci Kuş dizisi 5 Ocak 2019 Cumartesi akşamı yayınlanmayacak. Erkenci Kuş dizisi salı akşamları yayınlanırken yeni sezonun başlaması ile birlikte gün değiştirdi. Kış sezonunda da yayınlanmayı garantileyen Erkenci Kuş dizisi gün değiştirerek artık cumartesi akşamları yayınlanacak.

Erkenci Kuş dizisi yeni sezonda cumartesi akşamları yayınlanacak. 5 Ocak 2019 Cumartesi günü yeni bölüm yayınlanacak olan dizisi sonraki hafta yani 5 Ocak 2019 Cumartesi günü yayınlanmayacak. Yeni bölümü 21 gün aradan sonra 21 Ocak 2019 Cumartesi akşamı yayınlanacak. Erkenci Kuş dizisi 21 Ocak 2019 Cumartesi yeni bölümü ile ekrana gelecek.

Erkenci Kuş yeni bölümde neler olmuştu hatırlayalım;

Erkenci Kuş son bölümünde Can Sanem’i denize girdiğinde yakaladı. Sanem yalnız kalmak istediğini onu istemediğini söyledi. Ancak Can birlikte yalnız kalsak olmaz mı dedi. Sonrasında gece birlikte hamakta uyuyakaldılar. Hamakta uyandıklarında sabah olduğunu gören Sanem şaşkınlık içindeydi. Sanem Can’a neden sizinleyken zaman bu kadar hızlı geçiyor ki dedi. Can bu geceden çok mutlu ayrıldı. Ancak hala Sanemle duygularını açmadılar birbirlerine.

Can ve Sanem tam yakınlaşacak derken Polen resmen İstanbula yerleşecek neredeyse. Can’ın evinde yaşamaya devam ediyor ve işlerim var diyerek daha fazla kalmayı planlıyor. Can Polen’in planlarından habersiz onun bittiğini ve arkadaş kaldıklarını kabul ettiğini düşünüyor. Ancak gerçekler öyle değil. Can’ı özel yerinde Sanem’in resimlerine bakarken gördüğü için Polen Sanem’i bir tehdit ve rakip olarak görüyor. Bu yüzden de sürekli olarak Sanem’e laf vuruyor.

Can benim en yakınım onu en iyi ben tanırım gibi laflar söyleyerek Sanem’in tepkisini çekmeye çalışıyor. Polen’in yaptığı planlar işe yarayacak mı? Polen Can ile barışacak mı? Can Sanem’in tavırlarına daha fazla dayanamayıp ona aşkını ilan edecek mi?

Erkenci Kuş dizisinde diğer taraftan Ceycey de Ayhan’ı etkilemeye çalışırken Ayhan onu kanka gibi görüyor. Ayhan’ın abisi Osman’da Leyla’yı etkilemeye çalışır. Ancak Leyla’nın gözü Emre’dedir. Emre ise Aylin’le evlilik kararından vazgeçmiştir. Ancak Aylin ona kendini affettirmeye kararlıdır.

Erkenci Kuş dizisi yeni bölümü 22 eylül cumartesi akşamı Star TV ekranlarında yayınlanacak. Erkenci Kuş dizisi yeni fragmanı bilgilerini de sizlerle konumuzda paylaşacağız.

Erkenci Kuş 6 Nisan var mı yok mu
Star tv de yayınlanan Erkenci Kuş 6 Nisan 2019 Cumartesi günü ekrana gelmeyecek. Erkenci Kuş 6 Nisan var mı yok mu neden yok bitti mi Erkenci Kuş 6 Nisan final mi yapacak yayınlanmama sebebi nedir? Erkenci Kuş 6 Nisan günü senarist değişikliği olduğu için yayınlanmayacak.. ”Erkenci Kuş” yeni bölümüyle 13 Nisan Cumartesi 20.00’de Star TV’de kaldığı yerden devam edecek..

Erkenci Kuş 6 Nisan var mı yok mu neden yok bitti mi


Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Erkenci Kuş 6 Nisan 2019 Cumartesi Var mı Yok mu Neden Yok Final mi Yapacak? (2 Yorum)

  1. Erkenci kuş dizi neden yok diziler neden yasak oldu erkenci kuş dizi devam etsin sözür dizi devem etsin Savaşçı dizisi devam etsin başbakanımıza duyulur

Etiketler: , , Eklenme Tarihi: 5 Nisan 2019