Erkenci Kuş 7. Bölüm Fragmanı Özeti 7 Ağustos Salı

Erkenci Kuş 7. Bölüm Fragmanı Özeti 7 Ağustos Salı… Erkenci Kuş dizisi yeni bölümünde Zebercet Osman ve Sanem’i nişanlı zannediyor. Bilboardlarda Sanem’in resmini görünce sinirlenir Osmanın ona jest yaptığı düşünür. Televizyon haberlerine çıkar. Sanem’in ailesi de artık Osman’la nişanlı olmadığını anlamış olur.

Aylin motivasyon kampında planını yapar ve Can’ın fotoğrafçılık kariyerini tehlikeye atar. Can odasından fotoğrafları kimin çaldığının peşine düşer. Ancak odasına giren kişinin Sanem olduğunu öğrenecek mi? Sanem o fotoğrafları bir tek Emre’nin gördüğünü zanneder. Ancak Aylin planını devreye sokar ve tüm internet sitelerine yayılır hacker sayesinde.

Sanem bugüne kadar kendisini kandırdığını anladığı Emre’nin bu işte sorumlu öğrendi. Daha doğrusu Emre Aylin’in hackerla işbirliği kurduğunu anlar. Ancak bunun ortaya çıkmasını istemez. Bu yüzden suçu üstlenir. Sanem ise suçlu olanın Emre olduğunu zanneder bu yüzden de ona hesap sorar. Her şeyi Can’a anlatacağını söyleyen Sanem anlatabilecek mi?

Erkenci Kuş dizisi 7 ağustos yeni bölümünde sırlar açığa çıkacak mı? Sanem gerçekleri anlatabilecek mi? Yeni bölümde Sanem kendisi de suçlu görünmesin diye Can’a bildiklerini anlatmayacak. Onu kaybetmekten korkacak. Ama Emre Aylin’den bunun hesabını soracak. Evlenme teklifi etmekten vazgeçecek mi? Yorumlarınızı aşağı yazınız.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 31 Temmuz 2018