Erkenci Kuş 9. Bölüm Fragmanı Özeti Can Yurtdışına Gidecek mi?

Erkenci Kuş 9. Bölüm Fragmanı Özeti 21 Ağustos Salı… Erkenci Kuş dizisi yeni bölümünde Sanem ve Can daha ne kadar ayrı kalabilecek? Sanem istemese de parçası olduğu oyunun sonuçlarını ödemektedir. Sanem onca yalanın üstüne Can’a kal demedi. Can da ona yüzümü görmeyeceksin dedi. Bundan sonra birbirlerini görmeden nasıl yapacaklar?

Emre ise suçluluk duygusunu atlatamıyor. Erkenci Kuş 9. bölümde Emre sevdiği evlilik düşündüğü kadının bu derece kötü olduğuna şaşırmaktadır. Aylin ise hem Emre’nin desteğini kaybetmiştir hem de ajansın borçlarından çıkması için çözüm yolları aramaktadır. Aylin ise pes etmemeye kararlıdır.

Erkenci Kuş dizisinde mahallede de başka bir telaş vardır. Menkıbe ve Aysun arasında da iş kadını savaşı başlamıştır.Bu tatlı atışmanın sonucu ne olacak? Erkenci Kuş dizisinde Osman ise Leyla’ya yaranmak için yapmadığı iş kalmıyor. Erkenci Kuş dizisi Sanem şirketten istifa etti ve Can da şirkete gittiyor Sanem görmesin diye.

Can ve Sanem de tavuk işi reklamında şirkette karşılaşır. Tavuk işi sahibi kadın da onları biraraya getirmek için onları bir yere götürüp kilitler. Konuşup sevgili olsunlar ister. Ama onlar ne kadar ayrı kalmak isteseler de her yakınlaştıklarında olanlar olur. Erkenci Kuş son bölümünde Can Saneme kalem hediye eder.

Sanem onun yurtdışına gitme ihtimalini düşünür. Buna dayanamaz. Ona gidip kal demeyi düşünür. Artık ona kal deyip bu sevgiyi başlatmak ister. Ancak kapısını çaldığında karşısına Can’ın eski sevgilisi  çıkar. Sanem geri döner ve Can’a duygularını itiraf etmekten vazgeçer. Bundan sonra Sanem bir daha duygularını anlatmak isteyecek mi? Can yurtdışına gidecek mi?

Not: Kurban bayramında Erkenci Kuş Yayınlanmayacaktır.. Haber için tıkla >> Erkenci Kuş Kurban Bayramında VAr mı Yok mu, 21 Ağustos 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 14 Ağustos 2018