Erkenci Kuş Al aklım gibi hissimi Al çünkü özlüyorum şarkısı sözleri kim söylüyor

3 haftadır yayınlanmayan Erkenci kuş dizisinin yeni bölümünde çalan şarkı oldukça merak edildi. Erkenci kuş dizisinin 27. bölümünde 26 Ocak Cumartesi günü Çalan şarkıyı kim söylüyor şarkının sözleri merak konusu olurken Al aklım gibi hissimi Al çünkü özlüyorum şarkısının bütün sözlerini ve müziğini sizler için burada paylaşmak istiyorum.

26 Ocak 2019 Erkenci Kuş Al aklım gibi hissimi Al çünkü özlüyorum şarkısını kim söylüyor?

3 haftalık aradan sonra yeni bölümü ile 26 Ocak 2019 cumartesi günü ekrana gelecek olan Erkenci kuş dizisinin 27. bölümünde çalan şarkıyı Ufuk Beydemir söylüyor. Ufuk Beydemir’in söylemiş olduğu şarkının adı Ay tenli kadın. Sözleri oldukça duygusal olan ve müziğiyle herkesi etkileyen bu şarkıyı aşağıda sizlerle paylaşacağız.

Erkenci Kuş 27. bölüm şarkısı sözleri 26 ocakErkenci kuş dizisinde Sanem ile Can’ın birbirine yakınlaştıkları sahnelerde çalan bu şarkı oldukça duygusal izleyenlerin oldukça beğenecekleri sözleri de gerçekten çok güzel olan bir şarkı. Erkenci kuş dizisinin 27. bölümünde çalan şarkıyı kim söylüyor sorusuna cevap verelim, şarkıyı seslendiren Ufuk Beydemir. Şarkının adı ise Ay tenli kadın.

Erkenci kuş dizisinin yeni bölümünde çalan şarkı oldukça merak edilirken sözlerinin bir kısmı şöyle: Tenin almış beyazlığını aydan saçlarının rengi geceden bundan geceye sevdam Diye devam eden şarkının sözlerini aşağıda sizlerle paylaşıyoruz. işte Ufuk Beydemir‘in söylemiş olduğu ay tenli kadın isimli şarkının sözleri:

Erkenci Kuş Al aklım gibi hissimi Al çünkü özlüyorum şarkısı sözleri kim söylüyor26 Ocak 2019 Erkenci Kuş şarkısı sözleri kim söylüyor

Senin derinlerinde bir yerde buldum
Sımsıkı sarılacak, karışacak köklerimi
Görmek, beraber olmak seninle
Çok güzel belki ama,
Düşlemek bambaşka..

Tenin almış beyazlığını aydan
Saçlarının rengi geceden
Bundan geceye sevdam..
Sen örterken benimle kalbini
Al aklım gibi hissimi
Al çünkü özlüyorum.

Erkenci Kuş’ta çalan Al aklım gibi hissimi Al çünkü özlüyorum şarkısı videosu Ufuk Beydemir

Erkenci Kuş dizisi 27. bölüm fragmanda çalan şarkı kim söylüyor adı ne: Ufuk Beydemir – Ay Tenli Kadın şarkısının çaldığı fragman:

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.