Erkenci Kuş Arzu Kimdir? Yeni Oyuncu Arzu Taş Rolündeki Ayşe Akın Kimdir?

Sevilen dizisinin yeni oyuncusu Erkenci Kuş Arzu kimdir? Erkenci Kuş 3. Bölümde diziye dahil olan Arzu Taş, gerçek adı Ayşe Akın Nereli? Önder Turacı ile evli mi? Merak edilen Erkenci Kuş dizisindeki Arzu Taş karakterini canlandıran Ayşe Akın, dizide gösterdiği performasnla izleyicilerin oldukça ilgisini çekti. Sosyal medyada Erkenci Kuş Arzu Taş kim sorularının sorulmasını sağladı. Bu yazımızda güzel oyuncuyla ilgili birçok sorunun cevabını bulabilirsiniz.

Erkenci Kuş Arzu Taş (Ayşe Akın) Kimdir?

Diziye 3.bölümde dahil olan Arzu Taş ‘ı canlandıran oyuncunun gerçek adı Ayşe Akın ‘dır. Diziye hızlı giriş yapan güzel oyuncu Can yaklaşmaya çalışacak ve dolayısıyla Sanem ‘i çok kızdıracak! Bir sahnedeki “Siz bana Arzu deyin bende size Can diyeyim” cümlesi Sanem (Demet Özdemir) hayranlarının şiddetli tepkisine uğradı! 😳 Demet Özdemir hayranlarının elinde düşmemek lazım! 😳😂

Erkenci Kuş Arzu, Ayşe Akın Kim ve Nereli? Kaç Dil Biliyor?

Gelelim Ayşe AKIN ‘ı tanımaya; 24 Ocak 1992 Belçika doğumlu olan Ayşe Akın aslen Afyonludur. Henüz 4 yaşındayken annesi tarafından ajansa kaydettirilen güzel oyuncu küçüklüğündeki şirinliği ve güzelliğiyle çocuk modellik yaptı. 2010 yılında 18 inde bastığında yaşadığı Belçika’da bir güzellik yarışmasına katıldı ve Brüksel Güzeli seçildi. Yurtdışında doğup büyümesi sebebiyle birden fazla ana dile sahip olan Ayşe Akın 4 dil bilmektedir. Belçika’da İşletme-Ekonomi eğitimi alıyorken Türkiye’den gelen oyunculuk tekliflerine karşı duramadı ve eğitimini yarıda keserek Türkiye’ye yerleşti. Craft Atölyesi ile çalışan Ayşe Akın, dizilerde zorlanmamak adına oyunculuk ve diksiyon eğitimleri de aldı.

Erkenci Kuş Arzu, Ayşe Akın Evli mi?

Belçika ‘da Ayshe adıyla bilinen güzel oyuncu Ayşe Akın henüz 19 yaşındayken yine kendisi gibi Belçika doğumlu olan ve bir dönem Fenerbahçe’de forma giyen ünlü futbolcu Önder Turacı ile evlendi. Evliliklerinin üzerinden 6 ay geçmemişken eşinden küçük düşürücü hareketler ve şiddet gördüğü iddiası ile boşandı.

 

Erkenci Kuş Arzu Ayşe Akın - Ender Turacı
Erkenci Kuş ‘un Arzu ‘su Ayşe Akın ‘ın boşandığı eşi Ender Turacı

Erkenci Kuş Dizisi Arzu TAŞ (Ayşe AKIN) ‘ın Oynadığı Filmler ve Diziler?

Oynadığı her dizi ve filmde akıllarda kalan güzel oyuncu ilk kez kamera deneyimini 2013 yılında “Muhteşem Yüzyıl” dizisindeki Cenevizli Gabriela karakteri ile yaşadı. 2014 yılında “Güllerin Savaşı” dizisinde “Duygu” ve İnsanlık Suçu dizisinde ise “Neslihan” karakterini canlandırdı. 2016 yılında sinemaya da ilk adımlarını atan Ayşe Akın, Kervan 1915 isimli filmin başrol oyuncusu oldu.

Çok yönlü ve yetenekli oyuncu Ayşe Akın, arkadaşının katılmak için başvurduğu bir müzik yarışmasında tesadüf eseri fark edildi. Bu fark edilişin ardından müzikte de yeteneklerini sergilemek isteyen güzel oyuncu Ayşe AKIN, Ayshe ismiyle Cem Belevi ile birlikte Ayshe feat Cem Belevi : Kim Ne Derse Desin şarkısını çıkardılar.

Erkenci Kuş Arzu (Ayşe Akın) İnstagram Hesabı

Popülerliğini gittikçe arttıran Ayşe Akın ‘ın en güzel paylaşımlarını şahsi instagram hesabında bulabilirsiniz. Ayşe Akın ‘ın intagram hesabına @akinnnayse tagı ile ulaşabilirsiniz.

Ayşe Akın “Erkenci Kuş” dizisi 3.Bölümde Dünya’Ca Ünlü Bir Mankeni canlandıracak.

Erkenci Kuş 3. Bölüm İzle

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Etiketler: , , , , , Eklenme Tarihi: 2 Ağustos 2019