Connect with us

Dizi Haberleri ve Dizi Oyuncuları

Dizi Oyuncuları

Erkenci Kuş Arzu kimdir? Yeni Oyuncu Erkenci Kuş Arzu Bilgileri

Sevilerek izlenen yeni dizilerden birisi olan Erkenci Kuş Arzu kimdir? Yeni Oyuncu Erkenci Kuş Arzu Bilgileri oldukça merak edildi. Erkenci Kuş 3. Bölümde diziye dahil olan ve Can ile samimi bir hale gelmek için can atan Arzu siz bana Arzu deyin bende size Can deyim derken bile Canın içine düşecekti neredeyse.

Tabi bu duruma en çok bozulan Sanem olacaktır. Canın kendinden başkasıyla ilgilenmesini istemeyen Sanem Arzunun gelişinden oldukça olumsuz etkilense de Canı kimselere kaptırmaya niyeti yok.. Erkenci Kuş da Arzu rolünü oynayan oyuncu kimdir?

Erkenci Kuş Arzu kimdir bilgileri gerçek adı instagramı

Erkenci Kuş Arzu Sanem (Demet Özdemir) ve Can (Can Yaman)’ın yakınlarında dolaşacak ve Cana sarkıntılık edecek olan haşere kızın adıdır dizide. Gerçek hayatta adını soyadını bilgilerini merak ediyorsanız dizihaberi.tv den ayrılmayın. Erkenci Kuş Arzu kimdir? Yeni Oyuncu Erkenci Kuş Arzu Bilgilerini birazdan güncelleyeceğiz.

Ayşe Akın Bu Hafta Erkenci Kuş Dizisine Konuk Oluyor ! Başarılı Oyuncu Dizide Dünya’Ca Ünlü Bir Mankeni Hayat Verecek..

Erkenci Kuş Arzu kimdir bilgileri gerçek adı instagram adresi yaşı boyu kilosu gibi özel bilgilere dizihaberi.tv den ulaşabilirsiniz.. Erkenci Kuş dizisi Arzu kimdir bilgileri gerçek adı instagramı ve daha fazlası birazdan geliyor..

Bunu Görmelisin!  Kuzgun Dizisi Kumru Kimdir? Gerçek Adı Bilgileri Biyografisi

Ayşe Akın Bu Hafta Erkenci Kuş Dizisine Konuk Oluyor ! Başarılı Oyuncu Dizide Dünya’Ca Ünlü Bir Mankeni Hayat Verecek…

Continue Reading
Reklamlar
Bunları da seversin..

1978 Yılında Kayseri'de doğru. Gazi Üniversitesi Eğitim fakültesinde lisans ve Sosyal bilimler Enstitüsünde yüksek lisansını tamamladı. Uzun süredir habercilik üzerine çalışmalar yürütüyor. Yaşam felsefesi ise ''Cümleler doğrudur sen doğru isen, doğruluk bulunmaz sen eğri isen''..

Yorum için TIKLA

Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bunlara baktın mı Dizi Oyuncuları

To Top