Erkenci Kuş Ayça Kimdir? Dizide Yeni Reklam Müdürü Ayça Bilgileri

Star TV ekranlarında devam etmekte olan erkenci kuş dizisine yeni bir oyuncu daha katıldı. Erkenci kuş dizisi Ayça kimdir diziye yeni giren Ayça pazarlama müdürü rolünde oynayacak, acaba Ayça rolündeki yeni giren oyuncunun gerçek adı nedir, bilgileri nedir daha önce hangi dizilerde oynadı hayatı yaşama yaşı boyu kilosu hakkında detaylı bilgileri burada sizlerle paylaşmak istiyoruz. İşte Erkenci kuş Ayça karakteri hakkındaki detaylar:

Erkenci Kuş Dizisi Ayça Kimdir? Yeni reklam ve pazarlama müdürü Ayça hakkında bilgiler:Erkenci Kuş Ayça kim bilgileri gerçek adı

Star tv de Cumartesi akşamları yayınlanan ve salı gününe dönüş yapmak için gün bekleyen Erkenci kuş dizisinde Sanem rolündeki Demet Özdemir ve Can Yaman’ın Can karakteriyle oynadığı Erkenci kuş dizisi oldukça sevilmeye ve çok iyi reytingleri almaya devam ediyor. Bir yaz dizisi olarak başlamasına rağmen seyirciden gelen yoğun istek ile devam eden ve reytinglerde aldığı başarıyla diğer dizileri kıskandıran Erkenci kuş dizisinde Ayça karakteri kimdir, nasıl bir oyuncudur gerçek adı bilgileri ve daha önce oynamış olduğu diziler hakkında sizlere bilgi vereceğiz:

Erkenci kuş dizisinde Ayça rolünde karşımıza çıkan yeni pazarlama müdürünün gerçek adı Dilek Serbest’tir. Dilek Serbest daha önce birçok dizide karşımıza çıktı ancak sizlere en son oynamış olduğu Diriliş Ertuğrul dizisindeki karakterini söylersek daha çabuk hafızanızda canlanacaktır. Erkenci kuş dizisine yeni katılan Ayça karakterini oynayan Dilek Serbest daha önce Diriliş Ertuğrul dizisinde İzedora karakterine hayat veriyordu. Diriliş Ertuğrul dizisindeki rolü sona eren Dilek Serbest yeni dizisi erkenci kuş da Ayça rolüne Hayat verecek ve reklam ve pazarlama müdürü Ayça olarak diye giriş yapacak.

Erkenci Kuş Ayça Kimdir hangi dizilerde oynadıErkenci Kuş Ayça Kimdir? Hayatı Bilgileri

Dilek Serbest kimdir diye merak edenler için kısa bilgilendirme yazalım. Erkenci kuş dizisinde Ayça karakterine hayat verecek olan ve reklam ve pazarlama müdürü olarak rol alacak olan Ayça karakterinin kısa hayat hikayesi şöyle: 7 Mart 1981 yılında İzmir’de doğan Dilek Serbest aslen Makedon göçmenidir. Liseden mezun olduktan sonra İstanbul’a giden Dilek Serbest burada çeşitli ajanslara bağlı olarak mankenlik yapmaya başlamıştır. Saçlarını kazıttığı için kendisi Dazlak manken olarak tanınmıştır. Daha sonra çeşitli diksiyon dersleri alan ve kamera karşısına geçmeye başlayan Dilek Serbest Levent Yüksel’in Mutsuzsun klibinde rol almıştır.

Erkenci Kuş Ayça rolü Dilek Serbest hangi dizi ve filmlerde rol aldı?Erkenci Kuş Ayça diriliş ertugrulda izedora karakteri idi

Dilek Serbest, 2010 yılında fotoğrafçı Güneş Kazdal ile evlendi. 2014 yılında Ulan İstanbul adlı dizide rol alan Dilek Serbest daha önce Fetih 1453 filminde (Era) rolünü canlandırmıştır. Dilek Serbest bir süre Kara Para Aşk isimli dizide de rol almış ve daha birçok dizi film ve reklam ile karşımıza çıkmıştır. Her ne kadar başrollerde oynamasa da yan rolleri başarıyla devam ettirmiş ve en son Diriliş Ertuğrul dizisinde İzedora karakterine hayat vermiştir.

Dilek Serbest şimdi erkenci kuş dizisinde Ayça karakteriyle bakalım izleyiciden nasıl bir tepki alacak olumlu mu olumsuz mu izleyip göreceğiz. Erkenci kuş dizisinin yeni reklam ve pazarlama müdürü olan Ayça karakterini canlandıracak olan Dilek Serbest bakalım sizlerden nasıl bir puan alacak. Sizler de yorum ve görüşlerinizle Erkenci Kuş Ayça Kimdir sorumuza cevaplarınızı lütfen aşağıya yazınız.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 22 Aralık 2018