Erkenci Kuş Bu Akşam Neden Yok ? Yeni Günü Hangisi ? Tekrarı

Yaz sezonu itibari ile Erkenci Kuş dizisi de gün değiştirip yayına devam edecek diziler arasında yer alıyor. Peki ya Erkenci Kuş bu akşam neden yok diye tv başında kala kalan cumartesi izleycisi Erkenci Kuş tekrarı ne zaman, Erkenci Kuş yeni günü hangisi ne zaman yayınlanacak sorularını şimdiden sormaya başladı.

2018 yılında yaz dizisi olarak başlayan ve salı günleri yayınlanan dizi sezonun ağır dizileri ile baş edememiş ve reyting düşmesi yaşamıştı. Bunun için Cumartesi gecesine alınan dizi yaz aylarında yine değişikliğe gidecek. Yaz aylarında hafta sonları toplam reytinglerin düşük olması nedeni ile dizinin yeni günü belli oldu. Erkenci Kuş yeni bölümleri hangi gün yayınlanıyor yeni yayın günü nedir diye araştırdık ve artık Star Tv’nin Salı akşamları 21:00 itibari ile yeni bölümü yayınlayacağı bilgisine ulaştık. Erkenci Kuş 11 Haziran itibari ile yeni gününde Star Tv ekranlarından devam edecek.

Erkenci Kuş Bu Akşam Neden Yok

Peki ya kaçıranlar için ? Erkenci Kuş tekrarı ile de çok izlenen bir yaz dizisi. Cumartesi akşamları izlemeye alışık olduğumuz dizinin tekrar bölümlerini yine aynı gün izlemeye devam edeceksiniz. Aynı zamanda gün içi programları arasında da Erkenci Kuş tekrarı yayınlanacak.

Erkenci Kuş Tekrarı

Sanem’e bir dernek yılın yazarı ödülünü laik görür. Yiğit ise Sanem’e yakınlaşmak için bunu fırsata düşürme planları yapacak. Sanem ve Can’ın bir arada olabileceği fotoğraf çekimi ortamı son derece romantik geçecek. Ancak Can, Yiğit’in kitabı yaktığına inanır. Onun bu oyunlarını çıkartmak için Can’ın da planı vardır.

Can bir karar vermek zorundadır. Gitmeli mi yoksa kalmalı mı? Kalbi kal derken aklı git demektedir. Ancak kalbine yenik düşen Can, Sanem için geri döner. Dönüş nedenini ise Sanem için değil Teknem bozuldu olarak açıklar. Can da Sanem de gurur yapar ve birbirlerine içindekileri anlatamaz trajik hikaye dizinin yaz konusunu oluşturacak. Türk sineması klasiğinde birbirini çok seven ancak bir türlü birlikte olamayan ikiliyi izleyeceğiz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 12 Mayıs 2019