Erkenci Kuş bugün yok mu? Yeni bölüm ne zaman?

Erkenci Kuş bugün yok mu? Yeni bölüm ne zaman?

Hafta sonlarının cumartesi günler saat 20.00 da yayınlanan Erkenci Kuş yaz dizisi bu hafta neden yayınlanmadı yeni bölüm ne zaman?

Erkenci Kuş yeni bölümünü izlemek için ekran başına geçen izleyiciler için kötü bir haberimiz var.Erkenci Kuş dizisinin 27. yeni bölümü bu akşam yayınlanmayacak sebebi henüz kesin olarak açıklanmamış olsa da Erkenci Kuş dizisinin geçtiğimiz günlerde senaristi değişmişti ani bir karar ile sezon finali yapmayarak tüm yaz boyunca ekranlar da olacağı açıklanan Erkenci Kuş dizisinin bu akşam yayınlanmamasının sebebinin senarist değişikliğinden dolayı olduğu düşünülüyor.

Erkenci Kuş Yeni Bölüm ne zaman yayınlanacak?

Star Tv nin sevilen dizisi Erkenci Kuş bu hafta bayram tatili nedeniyle ekranlara kısa süreliğine ara verip bayramdan sonra 11 haziran salı günü kaldığı yerden yeni bölümü ile seyircisiyle buluşacak.

Erkenci Kuş Son Bölümde Neler Oldu ?

Can gitmek için hemen harekete geçse de Ceycey babasının hastalandığını söyleyip Can’ı hemen yolundan döndürüyor. Can geceyi sahile demirleyerek geçirmiştir. Sanem uzaktan onu izler ve evine döner O akşam Yiğit de Sanem’i ziyarete gider Sanem ile kitap hakkında konuşurlarken Sanem, Can’ın gelişinin kendisini alt üst ettiğini söyler.  Yiğit onu New York’a götürmek istediğini Sanem’e söyler ve Yiğit bunu söylediği sırada dışarıdan Can, yiğit ve Sanem’in bu konuşmasını dinlemektedir

Sanem’in bu teklifini kabul edeceğini düşünen Can konuşmanın devamını dinlemeden oradan ayrılır ve teknesine döner. Sanem Yiğit’in bu teklfini reddeder Yiğit ise Sanem’i ikna edebilmek için elinden geleni yapmaktadır ama nafile Sanem oradan ayrılmak istemiyordur. Konuşmanın devamını dinlemeye tahammül edemeyip dönen Can ani bir şekilde gitmeye karar verir Can bu kararıı verdiğin de Sanem ise Can’ı gizli gizli izlemek için teknenin olduğu sahile gitmektedir fakat geç kalır Sanem geldiğinde Can çoktan teknenin motorunu çalıştırmış ve ilerlemeye başlamıştır.

Can’ın gittiğini gören Sanem büyük bir hayal kırıklığına uğrar ve göz yaşlarına hakim olamaz. Kendisinden bile gizliyor olsa da hala Can’ı seviyordur ve onun veda bile etmeden gidiyor olması Sanem’i derinden sarsar. Sanem gözyaşları içerisinde Can’ın teknesinin  ardından sahile kadar koşar fakat Can çoktan uzaklaşmıştır hayal kırıklığı içerisinde eve dönen Sanem’i sabah bir süpriz bekliyordur  Can teknem bozuldu bahanesiyle geri döner. Sanem’e senin için döndüm diyemez. Sanem teknesi yüzünden dönmesine bozulur fakat neden benim için dönmedin de diyemez. Çiftimiz gururundan birbirine derdini anlatamaz ama kader ağlarını örmüştür bir kere.

Erkenci Kuş 44. bölüm fragmanı

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 31 Mayıs 2019