Erkenci Kuş Ceyda Kimdir? Bilgileri Gerçek Adı (Gamze Topuz) Oynadığı Diziler

Erkenci Kuş Ceyda Kimdir? Bilgileri Gerçek Adı (Gamze Topuz) Oynadığı Diziler… Erkenci Kuş dizisine yeni bir oyuncu dahil oluyor. Gold Film’in yapımcılığını yaptığı Aslı Zengin’in senaryosunu yazdığı ve yönetmenliğini Çağrı Bayrak’ın üstlendiği Erkenci Kuş dizisine ara ara yeni oyuncular girerek dizinin seyrini değiştiriyorlar. Bu da biraz düşen reytingleri toplamalarını sağlıyor aslında.

Erkenci Kuş dizisinde Sanem ve Can’ın aşkı konu ediliyor. Onlar ve çevrelerinde geçen iş ev mahalle hayatı. Başrollerini Can Yaman, Demet Özdemir, Özlem Tokaslan, Cihan Ercan, Öznur Serçeler, Berat Yenilmez, Birand Tunca, Sevcan Yaşar, Ali Yağcı, Tuğçe Kumral, Anıl Çelik, Sibel Şişman ve Tuan Tunalı’nın paylaştığı diziye Gamze Topuz, Ceyda rolüyle konuk oluyor.

Erkenci Kuş Ceyda Kimdir

Erkenci Kuş dizisine önceki bölümler de Polen karakteri ile Kimya Gökçe Aytaç katılmıştı. Polen dizi de Can’ın eski sevgilisi rolündeydi. Sanem’i Can’ı kıskanmasına sebep olmuştu. Erkenci Kuş dizisine yeni bölümde konuk olan oyuncu da Ceyda karakteri ile girecek.

Erkenci Kuş Ceyda Kimdir

Erkenci Kuş Ceyda rolündeki oyuncu Kimdir? Gamze Topuz Bilgileri;

1983 yılında Adana’da dünyaya gelen oyuncu Bilgi Üniversitesi Gazetecilik bölümü mezunudur.  Gamze Topuz ata binmeyi çok seviyor. 10 yıldan fazladır bu hobisini sürdürüyor. Gamze Topuz’un ekranlarda ki ilk oyunculuk tecrübesi En İyi Arkadaşım dizisi ile olmuştur. Gamze Topuz’u asıl tanıtan ve sevmemizi sağlayan dizi Doktorlardı. Doktorlar dizisinden sonra da Benzemez Kimse Sana yarışmasına katılan ve burada yeteneklerini sergileyen oyuncu yeni dizisi Erkenci Kuş’ta konuk oyuncu olarak izleyeceğiz.

Erkenci Kuş Ceyda Kimdir

Erkenci Kuş dizisinde Ceyda karakteri CEO’dur. Ajans’ın sürdüğü bir reklam filmi için ajansa gelen Ceyda Can ile tanışıyor. Can ile tanıştıktan sonra da ilginç sahneler seyirciyi bekliyor. Ceyda sakin biri gibi görünse de aslında agresif bir karakterdir.

Erkenci Kuş dizisi yeni bölümleriyle her cumartesi akşamı saat 20.00’de Star TV’de yayınlanacaktır.

Erkenci Kuş Ceyda rolü Kimdir
Gamze Topuz’nun rol aldığı diziler ve yapımlar:
2007 yılında Doktorlar – Zeynep Öztürk karakteri
2010 yılında Aşk ve Ceza – Derya karakteri
2011 yılında Mavi Kelebekler – Derya Latik karakteri
2013 yılında Benzemez Kimse Sana – Yarışmacı
2013 yılında Güzel Çirkin – Aylin karakteri
2013 Cesur Hemşire
2015-2016 Evli ve Öfkeli
2017 Avlu

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 17 Kasım 2018