Can Yaman Kimdir? Erkenci Kuş Dizisinden Sonra Hangi Dizide Oynayacak?

Can Yaman Kimdir? Erkenci Kuş Dizisinden Sonra Hangi Dizide Oynayacak?
Can Yaman Kimdir? Nerelidir? Nerede doğmuştur?


Kızların sevgilisi, ekranların uzun boylu yakışıklı oyuncusu Can Yaman kimdir? Modellik ve aynı zamanda oyunculukla uğraşan Can Yaman hakkında detaylı bilgi haberimizin devamında….

Günümüzde Cumartesi günleri saat 20:00 da Star TV ekranlarında Erkenci Kuş dizisinde Can Divit karakteri ile başrol oynayan Oyuncu ve model olan Can Yaman İstanbul’da doğmuştur ve aslen İstanbul’ludur
Can Yaman İnadına Aşk dizisi ile Türkiye izleyicisinin karşısına çıktı Dizideki karakteri Yalın Aras dı , bu karakteri tüm Türkiye çok sevdi, beğenerek izledi. 8 Kasım 1989 da istanbul’da dünyaya geldi. Okul yıllarında çok başarılı olan ve özellikle okuduğu İtalyan Lisesinde çoğu sınavdan birincilikle çıkmayı başardı..

Can Yaman kaç yaşındadır? Can yaman hangi Burçtur? Can Yaman’ın oyunculuk kariyeri nasıl başlamıştır?


Can Yaman
29 yaşındadır Akrep burcudur. Yeditepe Üniversitesi Hukuk Fakültesinden (2012 ) mezundur. Can Yaman’ın asıl mesleği Avukatlıktır. Amerika’da ciddi kurumlarda birkaç ay avukatlık yapmış sonra bu mesleği bırakıp bu yolda yürümekten vazgeçmiştir ve oyunculuk mesleğine yönelmeye karar vermiştir. Yönelmesindeki en büyük etken ise çevresindeki insanların onun hakkında sürekli uzun boylu yakışıklı olduğunu dile getirmeleri ve onun oyunculuk yapmasını istemeleridir. Çevresindekilerinin bu tepkilerinden çok fazla etkilenen Can Yaman sonunda oyunculuğa yönelmeye karar vermiştir ve oyunculuk eğitimi almaya başlamıştır. Bu konuda Cüneyt Sayıl kendisine oyunculuk konusunda oldukca destek vermiştir. Bunların neticesinde Can Yaman kendisini fark ettirmek için kolları sıvamış ve çalışmalara başlamıştır bunların neticesinde bazı projelere bulunmayı hak etmiştir ve bu projelerde yetenekli olduğunu çok hızlı bir şekilde göstermiştir. Can Yaman aynı zamanda futbolcu ve teknik direktörü olan Fuat Yaman’ın yeğenidir. Ayrıca lisanslı basketbolcu ve  futbol, gitar, piyano , bateri , masa tenisi, rafting ile de ilgilenmektedir. Lazca İtalyanca Almanca İngilizce dillerini kolayca konuşabilmektedir. Ailesi Yugoslav kökenlidir.

Can Yaman’ın boyu kaçtır? Can Yaman Hangi Dizilerde Oynadı?

Can Yaman’ın boyu 1.83cm dir. Kariyerine 2014 yılında Gönül İşleri dizisinde rol alarak başlamıştır
ayrıca oynadığı diğer diziler….
-2014 Gönül İşleri
-2015 İnadına Aşk
-2016 Hangimiz Sevmedik
-2017 Dolunay
-2018 Erkenci Kuş

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.