Erkenci Kuş Dizisi 2. Sezon Devam Edecek mi Yeni Sezon 2019-2020

Cumartesi akşamları Star TV ekranlarında yayınlanan erkenci kuş dizisi 2. sezon devam edecek mi yeni sezonda ekranda olacak mı yoksa final yaparak ekrana veda mı edecek diye oldukça fazla miktarda sorular izleyiciler tarafından yöneltiliyordu. Biz de bu konuda erkenci kuş dizisi final mi yapacak sezon finali mi yapacak 2. sezon devam edecek mi sorusuna cevap vermek için bu sayfayı oluşturduk.

Erkenci Kuş Dizisi 2. Sezon Devam Edecek mi Yeni Sezon 2019-2020Erkenci Kuş Dizisi 2. yeni Sezon olacak mı star tv

Erkenci kuş dizisi cumartesi günleri Star TV ekranlarında oldukça yüksek reyting oranları ile 2. sezonda da kaldığı yerden devam edeceğini gösterdi. erkenci kuş dizisinin başrollerinde oynayan Can Yaman ve Demet Özdemir oldukça başarılı oyunculukları ile göz doldururken dizinin yüksek seyreden reyting oranları yeni başlayan dizilere rağmen bir türlü düşmedi.

Erkenci kuş dizisinin bu başarısı reytingler ile birlikte Star TV tarafından memnuniyetle karşılandı. Çünkü diğer dizilerin bir bir final yaptığı reyting almanın oldukça zorlaştığı hafta sonunda özellikle gençler tarafından çok sevilen ve sıkı bir takipçi kitlesi bulunan erkenci kuş dizisinin reytingleri 5 Hatta 6 üzerinde Total reytingler almaya devam ediyor.

Bu kadar ciddi reytingleri almaya devam eden erkenci kuş dizisinin yeni sezonda devam edip etmeyeceği de belli olmuş oldu. erkenci kuş almış olduğu yüksek reytingler nedeniyle yeni sezonda daha kaldığı yerden Star TV ekranlarında yine cumartesi günleri ekrana gelmeye devam edecek. 2019-2020 sezonunda erkenci kuş devam edecek mi yeni sezonda erkenci kuş olacak mı sorusuna Böylelikle cevap vermiş olduk.Erkenci Kuş Dizisi 2. Sezon Devam Edecek mi

erkenci kuş dizisinin oldukça samimi senaryosu yüksek reytinglerinde ki en önemli unsurlardan birisi. erkenci kuş dizisinin başrollerinde oynayan Can Yaman ve Demet Özdemir izleyiciler tarafından çok seviliyor Bir dizideki rolleri çok tutuluyor. Bu nedenle erkenci kuş dizisinin reytinglerinde herhangi bir düşme yaşanmadı. cumartesi günü başlayan bir aile hikayesi FOX TV’de Umduğunu Bulamazken Kanal D’de yayınlanan ikizler Memocan dizisi sürekli reyting kaybetmeye devam ediyor.

Diğer dizilere göre oldukça başarılı bir seyir gösteren erkenci kuş dizisi 2019-2020 sezonunda Star TV’de devam etmesine kesin gözüyle bakılıyor. Çünkü reytingleri oldukça yüksek ve sürekli oyuncu katılımlarıyla kadrosunu güçlendiren erkenci kuş dizisi yaz sezonunda daha yeni transferler ile daha da güçlü bir kadro ortaya çıkarak gelecek sezon kaldığı yerden devam edecektir.

Sizler de erkenci kuş dizisinin yeni sezondaki durumunu kısaca özetleyebiliriz devam edip etmemesi hakkındaki yorumlarınızı aşağıya yazabilirsiniz. Can Yaman ve Demet Özdemir nasıl buluyorsunuz, erkenci kuş dizisinin baş rolleri gerçekten uyumlu mu dizinin 2. sezonda devam etmesini ister misiniz? erkenci kuş dizisi hakkındaki yorumlarınızı bekliyoruz. Lütfen aşağıya yorum olarak yazınız. Erkenci Kuş Dizisi 2. Sezon Devam Edecek mi konumuzu okuduğunuz için teşekkürler..Erkenci Kuş Dizisi 2019-2020 de devam edecek mi

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Erkenci Kuş Dizisi 2. Sezon Devam Edecek mi Yeni Sezon 2019-2020 (3 Yorum)

Eklenme Tarihi: 16 Mart 2019