Erkenci Kuş Dizisi Aylin Kimdir? Bilgileri İnstagram Resimleri (Sevcan Yaşar)

Yeni dizilerden birisi de Erkenci Kuş oldu yeni sezon öncesinde yaz dizisi olarak ekrana gelmeye başlayacak olan dizide Aylin rolü kimdir, Erkenci Kuş Aylin hakkında bilgiler nelerdir, Erkenci Kuş Dizisi Aylin daha önce hangi dizilerde rol aldı oyunculuk kariyeri nedir ve güzellik yarışmasında ne zaman yarıştı dereceği nedir boyu yaşı kilosu okulu gibi bilgileri sunacağız sizlere..

Erkenci Kuş Dizisi Aylin Sevcan Yaşar Kimdir? Erkenci Kuş dizisinde Aylin karakterini oynayan genç ve güzel oyuncunun gerçek adı Sevcan Yaşar‘dır. 1990 yılında İzmir’de doğan güzel oyuncu Sevcan Yaşar daha önceki dizileri ile az çok hepimizin tanıdığı bir isimdir. Güzelliği ile dikkatleri çeken oyuncumuz Sevcan Yaşar 23. Miss Model of World yarışmasında birinci seçilmiştir. Sevcan Yaşar 23. Miss Model Of Turkey birincisi olduktan sonra Çin de düzenlenen Miss Model Of World yarışmasında da birinci olmuştur.

Erkenci Kuş da Aylin rolü ile izleyici karşısına çıkan Sevcan Yaşar isimli oyuncumuz oldukça şık kıyafetleri ile dikkatleri çekiyor.. Sevcan Yaşar henüz 28 yaşında. 2011 yılında katıldığı Miss Model Of Turkey yarışmasında birinci oldu. Aynı yıl Çin’de düzenlenen Miss Model Of World yarışmasında ülkemizi temsil etti ve oradan da birincilik tacı ile geri döndü.

Erkenci Kuş Aylin Kimdir en son resimleri

Erkenci Kuş Dizisinde Aylin rolünde karşımıza çıkan Sevcan Yaşar Ege Üniversitesinde Biyoloji bölümünden başarı ile mezun olduktan sonra Yeditepe Üniversitesinde tiyatro bölümüne devam etmiştir. Oyunculuğa meraklı olan ve kendini bu alanda yetiştirmek için çeşitli eğitimler alan Sevcan Yaşar son olarak Erkenci Kuş dizisinde rol alarak Aylin karakterine hayat vermektedir.

Sevcan Yaşar’ın Oynadığı Diziler hangiler hangileri diye merak edenler için işte güzel oyuncunun yer aldığı son dizilerin tarihsel listesi:
2018 – Erkenci Kuş,
2018 – Bahtiyar Ölmez,
2015 – Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz,
2012 – Böyle Bitmesin,
2012 – Kayıp Şehir.

Sevcan Yaşar özellikle uzun süre rol aldığı Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisindeki Esra rolü ile herkes tarafından tanınmıştır. Erkenci Kuş Dizisinde Aylin rolü ile de son dizisinde oynayacak olan güzel oyuncunun instagram adresi ise: https://www.instagram.com/_svcnysr_  Erkenci Kuş dizisi Aylin hakkında sizlerde yorum ve görüşlerinizi aşağı yazabilirsiniz..

Erkenci Kuş Dizisi Aylin Kimdir

Erkenci Kuş Dizisi – Aylin Kimdir | Sevcan Yaşar Kimdir ve Nerelidir?

1990’da İzmir’de doğdu. Boy : 178 cm Kilo: 60-65 Göz : Kahverengi
Ege Üniversitesi Biyoloji Bölümü mezunu. Sevcan Yaşar Mezun olunca İstanbul’a yerleşti. Daha sonra Yeditepe Üniversitesinde Tiyatro Bölümünde okumaya başladı. Sevcan Yaşar İlk 2012’de Kayıp Şehir dizisinde oynadı. 2011’de 23. Miss Model Of Turkey 1.’si oldu.

Erkenci Kuş Dizisi Aylin kıyafetleri elbiseleri

Çin de düzenlenen Miss Model Of World yarışmasında 1. oldu. Erkenci Kuş dizisinin oyuncularından olan Sevcan Yaşar, Aylin karakteriyle izleyiciler tarafından büyük beğeni aldı. Erkenci Kuş dizisinde oynayan diğer oyuncular da Birand Tunca – Emre, Demet Özdemir – Sanem, Can Yaman – Can, Öznur Serçeler, Özlem Tokaslan, Zeynep Kızıltan.

Erkenci Kuş Dizisi – Aylin Kimdir | Sevcan Yaşar Kimdir ve Nerelidir? adlı videomuzu izledikten sonra Kimdir ve Nerelidir adlı YouTube kanalımıza kanalımıza abone olmayı ve videoya yorum yazmayı unutmayın.

Erkenci Kuş Dizisi Aylin kimdir

Erkenci Kuş Dizisi Aylin kıyafetleri elbiseleri

Erkenci Kuş Dizisi Aylin’in son bölümde giydiği kıyafet elbise:

Aylin rolü ile izleyici karşısına çıkan Sevcan Yaşar

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 9 Eylül 2018