Erkenci Kuş Dizisi Bitmesin Devam Etsin, Final Olmasın Kampanyası

Merak ettiğiniz Erkenci Kuş Dizisi Bitmesin Devam Etsin, Final Olmasın Kampanyası konusu hakkında sizlere detaylı bilgiler vereceğiz. Öncelikle hoş geldiniz.

Şimdi söyleyeceklerimi yaklaşık 5- 6 yıl öncesi tecrübelerime göre yazacağız. Erkenci Kuş dizisinin bir süre sonra biteceği 15.bölümde final yapacağı  yeni sezonu dizilerinin başlaması ile pabucunun dama atılacağı, çünkü reytinglerinin gözle görülür şekilde düştüğü fikirlerinin hepsine katılıyorum. Ancak eğer Star tv’nin reyting rekorları kırarak yayınladığı “Erkenci Kuş” dizisi final yaparsa hem izleyicinin hemde Star tv nin pişman olacağını iddia ediyorum. Neden diye soracak olursanız açıklayayım;

Yıllar önce (Sanırım 2012) yine Demet Özdemirin bir dizisi vardı Fox tv de yayınlanan gizemli bir dizi. Adı Sana bir sır vereceğim olan dizi. Başrollerini Demet Özdemir ve Ekin Koçun yaptığı dizi çok sevilmiş çok tutulmuş ama reytingler sebebi ile yayından apar topar kaldırılmıştı. Ozamanda bu dizinin kalkması bir hata çünkü sevilen ve günü iple çekilen bir dizi, eğer fox tv istemiyorsa başka bir kanalda yayınlansın demiştim ama lafımı tutan olmadı.

Şimdi yine aynısını diyorum. Başrollerini yine Demet Özdemir ve Can Yaman’ın paylaştığı dizinin kadrosu oldukça zengin. Dizi salı günleri ekrana geliyor ve ilk bölümlerden itibaren Reytinglerde de geçtiğimiz hafta 1. olan bu haftada yine aldığı yüksek reyting ile kimse reytinglerine kötü diyemez, yeteri kadar izleniyor dizi. Yaz sezonunda reytingleri iyi giden dizinin yeni sezonun başlaması ile birlikte 15. bölümde bitirilmesine karar veren Star tv yi kınıyoruz öncelikle.

Gelelim kampanyamıza. Daha önce bir çok defa şuna şahit olduk: Eğer bir dizinin izleyicisi dizilerine sahip çıkarsa yapımcı ve kanala sesini duyurursa diziler devam edebiliyor. Biz bunu daha önce bir kaç dizide gördük. Örneğin Arka Sokaklar dizisi biraz reytingleri düşünce final yapacağını açıklamış hatta fragmanında final bölümü bile yazmıştı. Ancak hem kanala hemde yapımcıya sesini duyuran izleyiciler geri adım attırdılar ve dizi hala ayakta ve oldukça da güzel devam ediyor.

Erkenci Kuş Dizisi Bitmesin Devam Etsin

Aynı şeyi neden Erkenci Kuş Dizisi için yapmayalım ki.. Şimdi sizlere çağrıda bulunuyoruz. Erkenci Kuş dizisi Bitmesin Devam Etsin kampanyamıza destek olun lütfen. Yazacağınız yorumlarla ve sosyal medyada sayfamızı paylaşarak dizimizin sevildiğini kanala ve yapımcıya duyuralım. Eğer Star tv olmazsa Erkenci Kuş dizimiz Başka Kanala Transfer Olsun, ama bitmesin devam etsin. Lütfen sizde yorumlarınızla Kampanyamıza destek olun. Şimdiden teşekkürler.

Not: Erkenci Kuş Dizisi Bitmesin Devam Etsin, Star tv de olmazsa Başka Kanala Transfer Olsun Kampanyasına yazacağınız yorum ve görüşleri sosyal medyada ve yapımcının mail adresine göndereceğiz. Gelen tepkileri buradan paylaşacağız..

Not 2: Kampanyamıza Twitter üzerinden destek olan bir çok arkadaşımız oldu. Kendilerine teşekkür ediyorum. İnşallah sizlerin desteği ile dizimiz devam edecek, sezon sonuna kadar. Sayfamızı Twitter üzerinde paylaşanlara teşekkür ediyoruz..

Not 3: Erkenci Kuş Dizisi Gün değiştirerek 22 Eylülden itibaren cumartesi günleri yayınlanma kararı aldı. Gün değiştiren dizilerin ne kadar ömrü olduğunu az çok tahmin edersiniz. Erkenci Kuş Dizisi Bitmesin Devam Etsin, Erkenci Kuş Dizisi Final Olmasın Kampanyasına sizde katılın sesimizi duyuralım sosyal medyadan paylaşın bu sayfayı lütfen..

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Erkenci Kuş Dizisi Bitmesin Devam Etsin, Final Olmasın Kampanyası (9 Yorum)

  1. Son yıllarda en beğenerek izlediğim beni germeyen samimi bir bir aşk hikayesi gününü iple çekiyorum sakın bitmesin

  2. Son yıllarda izlediğim en hoş doğal samimi bir aşk hikayesi lütfen bitmesin 2 -3 sezon izlenir, bıktık gerilim dizilerinden.

  3. Yüzünüzü güldüren izlerken tebessüm ettiren güzel sıcak bir dizi güzel şeyler nedense çabuk bitiyor bu dizi bitmesin

  4. Ailece keyifle izlediğimiz bu dizinin devam etmesini istiyoruz. Oyuncuları gönülden tebrik ediyoruz.

  5. Diziyi ve oyuncuları tebrik ediyorum…. Ve dizinin herhangi bir şekilde bu kanal veya başka kanalda devam etmesini istiyorum… Teşekkürler

  6. ERKENCİ KUŞ FİNAL YAPMASIN DEVAM ETSİN O DİZİYİ SEVEREK İZLİYORUM VE HİÇ KAÇIRMIYORUM LÜTFEN O DİZİYİ DEVAM EETTİRİN EĞER O DİZİ DEVAM EDERSE TUTULACAĞINA VE REYTİNGLERİNİN ARTACAĞINA İNANIYORUM ARZ EDERİM

Etiketler: Eklenme Tarihi: 15 Temmuz 2018

Dizi Haberleri