Erkenci Kuş Dizisi Can Yaman Demet Özdemir Konusu Fragmanı Çıktı Mı?

Erkenci Kuş Dizisi Can Yaman Demet Özdemir Konusu Fragmanı Çıktı Mı? Erkenci Kuş dizisinde kadın başrol oyuncusu açıklanmıştı. Demet Özdemir Erkenci Kuş dizisinin kadın başrolü oldu. Erkek başrol de bir dizi için çok önemli. Erkenci Kuş dizisi erkek başrolü için Can Yaman’la anlaşıldı.

Star TV’nin yaz sezonu projesi olan Erkenci Kuş dizisinin yapımcılığını Gold Film üstlenirken hikayesi Meriç Acemi’ye ait. Senaryosunu Ayşe Kutlu yazıyor. Erkenci Kuş dizisinin iki partneri belli oldu. Demet Özdemir ve Can Yaman. Bir dizinin tutması için başrol oyuncularının arasında ki uyum çok önemlidir. Eğer ikili arasındaki elektrik tutarsa senaryo da beğenilirse o dizi büyük ihtimalle izlenir tutar.

Erkenci Kuş dizisinin başrolleri olan Demet Özdemir ve Can Yaman arasındaki uyum sizce nasıl olur? Dizinin izlenme oranlarını artıracak olan diğer sebep olan hikayeye bir bakalım; Sanem babası olan Nihat’ın yerine kendilerine ait olan bakkalı açar. Sanem çocukluğundan beri sabahın erken saatlerinde nefes darlığı yaşar. Ablası Lale ilse donuk bir kızdır. Sanem ise neşeli doğal hayat doludur.

Sanem Kontes dergisine çalışma başvurusu yapar. Lale de aynı dergide çalışmaktadır. Derginin patronu Aziz Bey’in ise Can ve Emre adında iki oğlu vardır. Ardından ikilinin arasında tesadüflerle örülü bir aşk yaşanacaktır. Erkenci Kuş dizisi bilgileri oyuncuları bu şekilde. Erkenci Kuş dizisi fragmanı henüz yayınlanmadı. Çekimleri oldukça fragman hazırlanıp ekranlara verilecektir.

Erkenci Kuş Dizisi Oyuncuları Demet Özdemir ve Can Yamanın dizisi erken başlayacak. Yapımcılığını Gold Film’in üstlendiği, hikayesi Meriç Acemi’ye ait olan, senaryosunu Ayşe Kutlu’nun yazdığı, başrollerinde Can Yaman ve Demet Özdemir’in yer aldığı dizinin Ağustos ayında yayına çıkacağı duyurulmuştu. Hazırlıklar hızlandı, dizinin Haziran’da ekranlarda olacağı açıklandı.

Babası bakkal olan Sanem’in ablasının çalıştığı dergide işe başlamasıyla yaşanan olaylar konu edinen ”Erkenci Kuş” Haziran’da Star TV’de! Erkenci Kuş dizisi tutar mı izlenir mi? Yorumlarınızı aşağı yazabilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Etiketler: , , , Eklenme Tarihi: 27 Nisan 2018