Erkenci kuş dizisi Final Yapmıyor Aksine 5 ünlü isim diziye dahil oluyor işte o isimler

ERKENCİ KUŞ DİZİSİNE 5 ÜNLÜ İSİM KATILDI

Başrollerinde Can Yaman ve Demet Özdemirin oynadığı Erkenci Kuş dizisi final yapacak söylentileri dolaşırken dizide bomba gibi gelişmeler ortaya çıktı izleyicileri inanılmaz şekilde etkileyecek bu gelişmelerden en önemlisi dizinin 40. yayınından sonra bambaşka bir konsept ile ekranlara gelmesi. Yaz boyunca sezon finali yapmadan devamlı ekranlarda olacak olan dizi 1 yıllık zaman aşımı arkası yaşanan olaylar ekrana yansıtılacak. Durum böyle olunca dizi ekibi yeni bölümlerde oynaması için ana kadroya 5 oyuncu birden dahil etti bu değişikliklerin izleyicilerin üzerindeki etkisi şimdiden merak konusu oldu.

İşte diziye dahil olan  beş isim

Sevinç Erbulak, Ahmet Somers, Aliye Uzunatağan, Ahmet Olgun Sünear ve Başak Gümülcinelioğlu oldu. Peki kimdır bu oyuncular?

Sevinç Erbulak Kimdir?


Sevinç Erbulak
1975 doğumlu bir tiyatro oyuncusudur. Annesi ( Füsun Erbulak ) ve babasıda ( Altan Erbulak ) eski birer tiyatrocudur. İstanbul şehir tiyatroları oyuncusudur. Televizyon ve sinema fimlerinde de oynamaktadır. Ayrıca Epsilon yayınları’ndan ”Gözünü kırpma düşerim” adlı kitabı çıkmıştır. Avukat Dalin Midyat ile olan evliliğinden 2006 yılında Zeynep Kavin adını koydukları kızları dünyaya gelmiştir. 17. afife tiyarto ödüllerinde juri görevini üstlenmiştir 2013 taksim gezi parkı eylemleri sırasında Yiğit Sertdemir, Özen Yula , Cem Uslu ve Mirza Metin‘in yazdıgı ” Gezerken” adlı oyunda yer almıştır. Ablası Ayşe Erbulak Dağhan Külegeç ve Özden Özdurdal ile birlikde eylül 2014 de Erbulak Evi ni kurdular. Erbulak Evi 2014 ekim ayından itibaren oyunculuk, yazarlık, çizerlik alanda eğitim verecek. Erbulak evi kurucu eğitmenlerinden olan Sevinç Erbulak oyunculuk alanında görev yapmaktadır.

Ahmet Somers kimdir?


Ahmet Somers
1956 yılında İzmir’de doğdu. İlk okuldan üniversite ye kadar olan eğitimini İzmir’de tamamladı.  1985 tarihinin Haziran dönemimde lisans eğitimini 9 Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Gösteri Sanatları Ana Bilim Dalı Tiyatro-Oyunculuk bölümünü bitirerek tamaladı. Yurt dışında ( Stuttgart ) otantik özelliklerini koruyarak ”Madımak” adlı Köy Serinlik Oyununun derlemesini ve rejisini gerçekleştirdi. Tobav‘ ın bir çok sanatsal organizasyonunu üstlendi. Müjdat Gezen Sanat Merkezinde Oyunculuk, Reji Teknikleri, Yaratıcı Drama, Tiyatro Tarihi Dersleri ve bu kurumun okullar genel müdürlüğünü genel sanat yönetmenliğini devam ettiriyor. Devlet tiyatrolarında oyunlarda oyuncu ve rejisör olarak görev aldı.

Aliye Uzunatağan kimdir?


İstanbul Şehir Tiyatroları’nda yer aldığı zamanda okuldan ayrılmış ve şehir dışında oyunculuk eğitimi almaya başlamıştır. Dormen Tiyatrosu’nda yer almış aynı zamanda Müjdat Gezen Sanat Merkezi kurucuları arasında bulunmaktadır. İzleyicilerin Kara Melek isimli dizi ile tanıdığı Aliye Uzunatağan Unutulmaz dizisinde gerçek çıkışını gerçekleştirmiştir. 1969 yılında Sen Bir Meleksin isimli sinema filminde rol almış ve arkasından bir çok dizi ve sinemada yer almıltır. Oyunculuk yapmakda olan Ayşecan Tatari‘nin annesi olan Aliye Uzunatağan 1951 yılında Çanakkale’de doğmuştur.

Ahmet olgun sünear kimdir?


29 Aralık 1982’de İstanbul’da hayata gözlerini açmıştır. Bir erkek kardeşi ( abisi ) vardır. Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Endüstri ürünleri tasarımı bölümünden 8 yıl sonra mezun olmuştur. Bahar Kerimoğlu ile metot oyunculuk çalışmıştır. Bilgi Üniversitesi Sahne Sanatları bölümüne devam etmiştir. Modern dansla cok yakından ilgilidir bu nedenle bedenini doğru kullanmayı öğrendi. Ahmet Olgu Sünear , Gaye Sökmen ajansına bağlıdır. Dergilerde fotomodellik yapmıştır; Modelliğe bu şekilde başlamıştır. Cola Turka ve Pepsi reklam filmlerinde oynamıştır. 2014-2015 yıllarında yapımcılığını Acun Medya üstlendiği ”Meral isimli dizide adını duyurmuştur.

Başak Gümülcinelioğlu kimdir?


1991 Yılında Doğmuştur. Tiyatro Oyuncusudur Amerika’da lise öğrenimine devam ederken ayrıca müzikal tiyatro eğitimine başlamıştır bu zamanda Annie müzikale seçilmiş ve bu müzikalde yer almıştır. Türkiye’ye döndükten sonra Bahçeşehir Üniversitesi‘nde Mimarlık okumuştur. Daha sonra mezun olduktan sonra  İTÜ‘de yüksek linsan yaparken MGSM de Actor Studio programına dahil olmuştur. Daha sonra LAMDA ( London Academy of Music and Dramatic Arts ) ‘ da Drama ve Kamera önü oyunculuk eğitimini almıştır.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 20 Nisan 2019