Erkenci Kuş Dizisi Nerede Çekiliyor Seti Adresi İstanbulda Hangi Semtte

Erkenci Kuş Dizisi Nerede Çekiliyor Seti Adresi İstanbulda Hangi Semtte... Erkenci Kuş dizisinin fragmanı yayınlandı. Demet Özdemir ve Can Yaman’ın başrollerini paylaştığı dizi çok yakında Star tv ekranlarında yayınlanacak. Erkenci Kuş dizisi oyuncuları Özlem Tokaslan, Berat Yenilmez, Birand Tuzca, Sevcan Yaşar. Genç oyuncuların yanında tecrübeli oyuncularında yer aldığı Erkenci Kuş dizisinin detayları merak ediliyor.

Erkenci Kuş dizisi nerede çekiliyor? Erkenci Kuş dizisi zengin erkek ve fakir kız hikayesinin anlatılacağı bir aşk hikayesi. Yaz dizisi olduğu için de genelde açık mekanlar tercih edilecektir. İstanbulda çeşitli semtlerde yapılan dizinin çekimleri için bir dergi iş yeri var. Erkenci Kuş dizisinin çekimleri Tuzla tarafında çekilmeye başlanmıştır. Fragmanda görülen iş yerinin adresini şuan tam bilmesekte sizlerle paylaşacağız.

Erkenci Kuş dizisinin çekimleri Tuzla tarafında devam ediyor. Yeni çekim yerlerini sizlerle paylaşıyoruz. Romantik komedi tarzındaki dizisi de Sanem ve Can’ın aşkı konuşulacak. Erkenci Kuş dizisi konusu; Sanem, babası Nihat’ın bakkal dükkanında küçüklükten beri çalışmaktadır. Neşeli doğal kişiliği olan Sanem ablasının çalıştığı dergi de iş başvuru yapar ve alınır. Kontes isimli dergi de eleman olarak işe başlar. Erkenci Kuş dizisinde Sanem ve derginin sahibi olan Aziz Bey’in oğlu Can’la tanışınca olaylar aşka dönüşecek.

Sanem işlerin pek de yolunda gitmediği dergide çalışmaya başladıktan sonra bir anda kendisini ilginç olayların içinde bulacak. Can Yaman’ın canlandıracağı patronun oğlu Can Divit’le arasında tesadüflerle başlayan yakınlaşma olayların yönünü değiştirecek. Son derece maceracı bir ruha sahip olan Can, şehir hayatının küçük hesaplarından uzak doğayı seven sportmen bir gençtir. Bu özellikleri Sanem’le arasında özel bir bağın kurulmasına da neden olacak.

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Erkenci Kuş Dizisi Nerede Çekiliyor Seti Adresi İstanbulda Hangi Semtte (11 Yorum)

  1. Merhabalar, Erkenci Kus dizisinin ciftligi tam olarak nerede oldugunu bilen varsa soyleyebilir mi cok merak ettim! Simdiden cok tesekkur ederim:)

  2. Yaaa ben turizmde çalışıyorum Arap müşterilerim var merak ediyorlar nerede çekiliyor yeri görmek istiyorlar yardımcı olursanız sevinirim

    • Erkenci kul istanbulda beykoz kundurada çekiliyo şirketi bilmiyorum ama kunduraya girilmiyo güvenlikler var

  3. Şaka gibi 🙂 Başlık başkaaa anlatılanlar başka. Yazınızın konusu “DİZİNİN KONUSU” mu yoksa “Erkenci Kuş Dizisi Nerede Çekiliyor Seti Adresi İstanbulda Hangi Semtte”mi. Çok ucuz olmuş.

Eklenme Tarihi: 8 Haziran 2018