Erkenci Kuş Dizisi Reytingleri Nasıl İzlendi mi Tutuldu mu?

Erkenci Kuş Dizisi Reytingleri Nasıl İzlendi mi Tutuldu mu? Erkenci Kuş dizisi yayınlandığı günden itibaren izlendi mi nasıl tuttu mu bu bilgileri sizlerle paylaşacağız. Erkenci Kuş dizisi Can Yaman ve Demet Özdemir’in başrollerini paylaştığı dizisinin yapımcılığını Gold Film üstlenirken senaryosunu da Ayşe Kutlu yazıyor.

Erkenci Kuş dizisi yönetmenliğini de Çağrı Bayrak üstleniyor. Oyuncu kadrosu da Özlem Tokaslan, Cihan Ercan, Öznur Serçeler, Berat Yenilmez, Birand Tunca, Sevcan Yaşar, Ali Yağcı, Tuğçe Kumral, Anıl Çelik, Sibel Şişman ve Tuan Tunalı. Erkenci Kuş dizisinin konusu Sanem babasının bakkalında çalışırken ablasının çalıştığı kadın dergisi Kontes’e eleman olarak girer. Bu dergi de yaşanacak olaylar ise tüm yaza neşe katacak.

Sanem dergiye gelince her şey değişir. Derginin durumu çokta iyi değildir. Ancak onun gelmesiyle aynı bir renk gelir. Can Yaman patronun oğlu Can Divit’i canlandırmaktadır. Sanem ve Can dergide karşılaşırlar. İkilinin tesadüflerle başlayan aşkları ilerleyecek büyük bir aşka dönüşecek.

Erkenci Kuş dizisinde son derece maceracı bir ruha sahip olan Can, şehir hayatından kaçar ve doğayı sporu sever. Sanem’in deli dolu ruhuna da böyle hitap edecek. Sanem ve Can aşkını siz nasıl buldunuz? Erkenci Kuş dizisi 26 Haziran salı akşamı başladı. Yayınlandığı günlerde de reytingleri nasıl oldu? İzlenme oranı sıralaması nasıl? Yaz boyunca  devam eden dizi yeni sezon onayı aldı mı? Siz Erkendi Kuş dizisini nasıl buldunuz? Yorumlarınızı ve diziden beklentilerini aşağı yazabilirsiniz.

Erkenci Kuş reyting sonuçlarına baktığımızda ilk bölümü ile 3. sırada olan dizi oldukça beğeni topladı. 6 üzerindeki reytingini ileriki haftalarda dünya kupası maçlarının bitimi ile 2 ye katlayabileceğini rahatlıkla söyleyebiliriz. Erkenci Kuş reyting sonuçlarına bakılırsa dizi şimdiden tutmuş denebilir..Sizlerde Erkenci Kuş reyting sonuçları hakkında yorumlarınızı aşağı yazın lütfen..

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Erkenci Kuş Dizisi Reytingleri Nasıl İzlendi mi Tutuldu mu? (6 Yorum)

Eklenme Tarihi: 30 Haziran 2018