Erkenci Kuş Dizisi Tekrarı Ne Zaman Hangi Gün Saat Kaçta Yeniden Yayınlanacak?

Star tv de ekrana gelen dizilerden birisi olan ve yeni bölümleri merak içinde beklenen Erkenci Kuş Dizisinin Tekrarları Ne Zaman Hangi Gün ve Saat Kaçta Yeniden Yayınlanacak? diye merak edenler için bu haberimizi paylaşmak istedik. Yeni dizi Erkenci Kuş tekrar bölümleri star tv de hangi gün saat kaçta sorusuna hemen cevap verelim..

Son Dakika (Yeni Güncelleme): Star Tv’nin sevilen dizisi ‘Erkenci Kuş’ artık Cumartesi günleri saat 20.00 da ekrana geliyor. Dizinin ilk tekrarı da Pazar günü sabah 09.30 da ve Salı günü saat 00.15 de ekrana gelecek.

Erkenci Kuş Dizisi Tekrarları ne zaman? Yapımcılığını Gold Film-Faruk Turgut’un üstlendiği Erkenci Kuş dizisinin yönetmenliğini ise Çağrı Bayrak yapıyor. Erkenci Kuş dizisinin başrollerini Demet Özdemir, Can Yaman, Özlem Tokaslan, Berat Yenilmez, Öznur Serçeler, Cihan Ercan, Birand Tunca, Sevcan Yaşar ve Ali Yağcı’nın yaptığı dizi ilk bölümüyle oldukça ilgi gördü.

Erkenci Kuş Dizisi Tekrarı Ne Zaman Hangi Gün Saat Kaçta Yeniden Yayınlanacak? belli oldu

Erkenci Kuş dizisinin ilk bölümünü izleyemeyen veya yeniden izlemek isteyenler ile sonraki haftalarda Erkenci kuş dizi tekrarlarını izlemek isteyenler veya yeniden 2.hatta 3. kez izlemek isteyenlere burada açıkça saat ve günlerini yazmak istiyoruz. Erkenci Kuş dizisinin bölüm tekrarlarının ne zaman yayınlanacağı belli oldu. İşte cevap:

Erkenci Kuş dizisinin bölüm tekrarının yayınlanacağı gün ve saatler:

Cuma – Saat:  02.20
Cumartesi – Saat: 20.00 Yeni Bölüm
Pazar – Saat:  09.30

Salı – Saat: 00.15

Perşembe – Saat: 00.15

Erkenci Kuş dizisinin yeni bölüm tekrarı

Erkenci Kuş Dizisi Tekrarı Ne Zaman Hangi Gün Saat Kaçta Yeniden Yayınlanacak? sorusuna cevap vermiş olduk. Haftanın 3 günü tam 6 kez tekrar edecek olan Erkenci Kuş salı günleri de önce özeti daha sonra da yeni bölümü ile ekrana gelmeye devam edecek.

Star tv Erkenci Kuş Tekrarı Ne Zaman Hangi Gün Saat Kaçta Yeniden Yayınlanacak?

Erkenci Kuş Tekrarları Hangi Gün Saat Kaçta diye merak edenlere bu yanıtı verdikten sonra bizde sizlerden bir konuda ricada bulunmak istiyoruz. Sizce Erkenci Kuş Dizisi sevildi mi tutuldu mu? İzlemeye değer mi, yada siz izlemeye devam edecek misiniz? Bu konuda yorumlarınızı bekliyoruz.

Erkenci Kuş dizisinin bölüm tekrarının yayınlanacağı gün ve saatler:

Cuma – Saat:  02.20
Cumartesi – Saat: 20.00 Yeni Bölüm
Pazar – Saat:  09.30 

Salı – Saat: 00.15

Perşembe – Saat: 00.15

Erkenci Kuş Polen Kimdir? Gerçek Adı 

Not >> Son Dakika: Star Tv’nin sevilen dizisi ‘Erkenci Kuş’ sevenlerine müjde!
Gold Film’in yapımcılığını yaptığı,Ayşe Kutlu’nun senaryosunu yazdığı ve yönetmenliğini Çağrı Bayrak’ın üstlendiği,oyuncu kadrosunda Can Yaman,Demet Özdemir,Özlem Tokaslan,Cihan Ercan,Öznur Serçeler,Berat Yenilmez,Birand Tunca,Sevcan Yaşar,Ali Yağcı,Tuğçe Kumral,Anıl Çelik ve Tuan Tunalı gibi isimlerin yer aldığı dizi,tekrar bölümleriyle,bayram tatili boyunca Star TV’de ekrana gelecek.
“Erkenci Kuş” Pazar akşamından itibaren Her Akşam Saat 20.00’de Star TV’de bayram boyunca..!

Son Dakika (Yeni Güncelleme): Star Tv’nin sevilen dizisi ‘Erkenci Kuş’ artık Cumartesi günleri saat 20.00 da ekrana geliyor. Dizinin ilk tekrarı da Pazar günü sabah 09.30 da ve Salı günü saat 00.15 de ekrana gelecek.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Erkenci Kuş Dizisi Tekrarı Ne Zaman Hangi Gün Saat Kaçta Yeniden Yayınlanacak? (29 Yorum)

  1. Son Dakika (Yeni Güncelleme): Star Tv’nin sevilen dizisi ‘Erkenci Kuş’ artık Cumartesi günleri saat 20.00 da ekrana geliyor. Dizinin ilk tekrarı da Pazar günü sabah 09.30 da ve Salı günü saat 00.15 de ekrana gelecek.

  2. Bayılıyorum bu diziye tekrarlarını bile izliyorum bütün oyuncuları tebrik ediyorum ve keyifle izliyorum

  3. Çok tatlı çok güzel bir dizi. Yeni bölümlerini mutlaka izlemeye çalışıyorum. Eger kaçırdığım bi diyalog olursa veya bölüm olursa mutlaka tekrarını televizyondan, bilgisayardan izliyorum. Çok başarılı ve sevilen bir dizi, kış sezonunda da yayınlanmasını çok isterim. Teşekkürler

  4. Tek bolumini bile kacirmadik . cok sevdik cok iyi. tekrarlaryny bile buyuk heycanla izliyorus. Izlemeyide devam edices. Yeni bolumini merakla bekliyorus

  5. Oncelikle Turkmenistandan selamlarimizi, saygilarimizi iletiyor, erkenci kus dizi calishanlarinda hepsine cok iyi ish cikardiklarini iletmek istiyoruz. Burda sizi cok severek ve eglenerek izliyoruz, dahada basharilar diliyoruz

Eklenme Tarihi: 30 Haziran 2018