Erkenci Kuş Dizisinde Çalan Aşk Yeniden Şarkısı Sözleri Kim Söylüyor? (29. Bölüm)

Erkenci Kuş Dizisinde Çalan Aşk Yeniden Şarkısı Sözleri Kim Söylüyor? (29. Bölüm) Erkenci Kuş dizisinin yeni bölümünde Aşk Yeniden şarkısı çalıyor.  Yeni Türkünün seslendirdiği Aşk Yeniden şarkısı sözlerini aşağıda sizler için paylaşıyoruz. Erkenci Kuş dizisinden Can ve Sanem İstanbul sokaklarında gönüllerince bir gün geçiriyorlar. Sanem İstanbul sokaklarında simitçisinden balıkçısına herkesle muhabbet ederken Can ise onun en güzel fotoğraflarını çekiyor. Candan samimi bir gün geçiriyorlar.

Erkenci Kuş dizisinde son bölümde Fabbri’nin gönderdiği lansman davetiyesindeki parfüm Sanem’in kokusu olmadığı için kurtulduğunu düşünmüştür. Ancak Can’dan gerçeği sakladığı için huzursuzdur. Sanem ajansın Fabbri ve Aylin’in planlarından dolayı prestij kaybetmesinden dolayı çok üzgündür. Mckinnon’a göstermek üzere yeni bir sunum hazırlamaya karar verirler. Can ise tüm gerçekleri öğrenir. Fabbri’nin tüm pis işlerini öğrenince de hemen Fabbri’nin yanına gider. Fabbri ve Aylin tutuklanır ajansta bunu öğrenen herkes rahat bir nefes alır. Sanem de çok mutludur artık. Ancak yine Sanem’in korkulu rüyası geri döner. Polen!! Polen ve Sanem bakalım ne entrikalar yaşayacaklar.

Bu sahnelerde Can ve Sanem’e Yeni Türkü grubunun seslendirdiği Aşk Yeniden şarkısı eşlik ediyor. Yeni Türkü Aşk Yeniden şarkısı tam da Can ve Sanem’i anlatıyor. Can ve Sanem’in aşkını anlatan şarkının sözleri aşağıda… Yeni Türkü Aşk Yeniden şarkısı sözleri;

Aşk yeniden
Bitti artık bu son derken
Aşk yeniden
Aynı sularda yüzerken
Aşk yeniden
Rüya gibi bir yaz geçerken
Gözlerim doluyor
Aşkımın şiddetinden
Ağlamak istiyorum
Yıldızlar tutuşurken
Gecelerin şehvetinden
Kendimden taşıyorum
Aşk yeniden
Unutulmuş yemin gibi
Aşk yeniden
Hem tanıdık hem yepyeni
Aşk yeniden
Kendini yarattı kendinden

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Erkenci Kuş Dizisinde Çalan Aşk Yeniden Şarkısı Sözleri Kim Söylüyor? (29. Bölüm) (1 Yorum)

  1. bence sanem ve can sevgili olsunlar gerçek hayatta.çünkü siz çok yakışıyorsunuz.ben sizi çokkk seviyorum

Eklenme Tarihi: 6 Şubat 2019