Erkenci Kuş Emre Kimdir Gerçek Adı Bilgileri Birand Tuzca

Erkenci Kuş Emre Kimdir Gerçek Adı Bilgileri Birand Tuzca.. Erkenci Kuş dizisi Gold Film’in projesi. Gold Film’in hazırladığı diziler bu sezon hep erken final yaptı. Siyah İnci, Sevdanın Bahçesi gibi dizilere imza atan Gold Film iddaalı bir proje ile ekranlara çıkıyor.

Gold Film’in yapımcılığını yaptığı senaryosunu Ayşe Kutlu’nun yazdığı Erkenci Kuş dizisinin yönetmeni de Çağrı Bayrak. Erkenci Kuş dizisi ağustos ayında ekranlara gelecek. Erkenci Kuş dizisi hikayesi şöyle gelişiyor. Sanem babasının yerine bakkalda çalışmaktadır. Ablası Lale de bir dergi de çalışır. Aynı dergiye eleman arandığını duyan Sanem iş başvurusunda bulunur. Olaylar bundan sonra devam edecektir.

Kontes Dergisinin patronu olan Aziz Bey’in iki oğlu vardır. Can ve Emre Divit. Can ve Sanem tanışır ve aralarındaki etkileşim olur. Sanem dergide işlerin iyi gitmediğini fark eder işlere el atar. Can ise doğayı sporu seven biridir. Bakalım ikili arasında ilişki nasıl devam edecek?

Erkenci Kuş dizisinde Can Divit’in kardeşi Emre Divit rolünü Birand Tunca üstleniyor. Can Yaman ise Can Divit rolünü oynayacak. Emre Divit rolünü oynayan Birand Tunca kimdir? Bilgilerini sizlerle paylaşıyoruz. Birand Tunca 5 Kasım 1990 İstanbul doğumludur. Birand Tunca eğitimini Müjdat Gezen Sanat Merkezi Tiyatro Bölümü’nde tamamladı. Birand Tunca’nın ilk oyunculuk deneyimi Trt 1 de Diriliş Ertuğrul dizisinde yapmıştır.

Babam ve Ailesi , Aşk Laftan Anlamaz, Mehmetçik Kut’ül Amare dizilerinde rol aldı. Erkenci Kuş dizisinin Emre’si Birand Tunca bilgilerini sizlerle paylaştık. Erkenci Kuş dizisi ağustos ayında Star tv de yayınlanacaktır. Erkenci Kuş dizisini nasıl buldunuz? Yorumlarınızı aşağı yazabilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 9 Mayıs 2018