Connect with us

Dizi Haberleri ve Dizi Oyuncuları

Dizi Müzikleri

Erkenci Kuş ey aşk bodrumda bir sahildesin kim söylüyor 28 ağustos Yüreğimdesin Şarkı Sözleri

Erkenci Kuş ey aşk bodrumda bir sahildesin kim söylüyor 28 ağustos Yüreğimdesin Şarkı Sözleri.. Erkenci Kuş dizisi yeni bölümünde Polen Can’ın peşinden gidiyor hem de Sanem’i çağırarak. Ama Can’ın yakınına gittiğinde onun Sanem’in resimlerine baktığını görüyor.  Polen neye uğradığını şaşırıyor.

Bu sırada arabadan Sanem de çıkıyor ancak Can’ın resimlerine baktığını göremiyor. Muhtemelen Polen’in üzgün geri döndüğünü görüyor. Polen’de Sanem’e bir şey söylemeyecek. Yine Can ve Sanem birbirlerinden habersiz aşklarını yaşamaya devam edecekler.

Erkenci Kuş dizisinde çalan Ey Aşk Nerdesin Yüreğimdesin şarkısını Ufuk Beydemir söylüyor. Aynı zamanda şarkının hem sözü hem müziği ona ait. Erkenci Kuş dizisinde çalan Ufuk Beydemir şarkısı sözleri sizlerle sitemizde..

Ey aşk Bodrum’da bir sahildesin

Ey aşk Bu odada bir yerdesin

Durdu zaman yüreğimdesin

Vicdan Dikenlerin içindeyim

Ben hala Toprağın üzerindeyim,

Durdu zaman yüreğimdesin,

Tıkandım bu yerde Kaldım kendimle,

Durdu zaman yüreğimdesin

Bunu Görmelisin!  Çarpışma 7. Bölümde Çalan Sezen Aksu Küçüğüm Şarkısı Sözleri (24 Ocak)
Continue Reading
Reklamlar
Bunları da seversin..

1978 Yılında Kayseri'de doğru. Gazi Üniversitesi Eğitim fakültesinde lisans ve Sosyal bilimler Enstitüsünde yüksek lisansını tamamladı. Uzun süredir habercilik üzerine çalışmalar yürütüyor. Yaşam felsefesi ise ''Cümleler doğrudur sen doğru isen, doğruluk bulunmaz sen eğri isen''..

Yorum için TIKLA

Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bunlara baktın mı Dizi Müzikleri

To Top