Erkenci Kuş Final Yapacağı Tarihi Açıkladı Dizi Ne Zaman Bitiyor ?

Can Yaman ile Demet Özdemir’in geçen yıl yaz sezonda başladığı Erkenci Kuş final yapacağı tarihi açıkladı. Erkenci Kuş dizisi ne zaman bitiyor ? Can Yaman ve Demet Özdemir’in yeni projeleri hakkında ilk kulis bilgileri nedir. Dizi neden devam etmiyor bitme sebebi nedir ?

Erkenci Kuş Final Yapacağı Tarihi Açıkladı Dizi Ne Zaman Bitiyor ?

2018 Yılının yaz ayında başlayan aldığı reytingler ile kış sezonunda da devam eden ancak 2019 yaz sezonunda reytinglerin geçen sezona göre düşmesi nedeni ile dizinin akıbeti merak ediliyordu. Dizinin final bölümüne kadar senaryosunun tamamlandığı ve son bölümün ne zaman yayınlanacağı belli oldu. Erkenci Kuş dizisinin baş rol oyuncusu Can Yaman 2019 aralık ayında bedelli askerlik ile vatani görevini tamamlamak için zorunlu hizmetini almaya gidecek.

Erkenci Kuş Final

Gold Film senaryonun iyice kısırlaşması ve sonuca bağlanmamasının büyük tepki yarattığı diziye final çekme kararı aldı. Can Yaman gidene kadar dizi bölümleri stoklanacak. 2019 yılının bitmesi ile de ekranlarda final bölümünü yayınlayarak Star Tv’den tüm sevenlerine veda edecek. Gold Film Star Tv’de bitecek dizisinin ardından müjdeyi verdi.

Can Yaman ve Demet Özdemir’in Yeni Projesi Nedir ?

Gold Film ile sözleşmeleri devam eden ikilinin yakınlaşması tüm Türkiye tarafından beğenilerek izlendi. Gold Film Can Yaman’ın vatani görevde olduğu sürede ikili için çalışmalarını hızlandıracak. Askerden döner dönmez ise cast çalışmaları tamamlanmış bir dizinin başrol oyuncusu olmayı Can Yaman’a teklif edecek.  Şuan için ortada bir senaryo olmasa da yeni sezon için Demet ile Can’ın baş rol oynaması büyük ihtimal. Şuanki yaz aşkı yerine de biraz daha ikilinin birbirlerine karşı romantik komedi tarzı dizi planı bulunuyor. Kulislerden gelen detaylı bilgileri sizlere ilk aktaran site olmaya devam edeceğiz. Bizi takibi bırakmayın.

Can Yaman ve Demet Özdemir’in Yeni Projesi Nedir ?

Erkenci Kuş Neden Bitiyor ?

Yılbaşı itibari ile final yapacağının sinyalini şimdiden veren Gold Film reytinglerin düşmesi kısır senaryo ve başrol oyuncularını öldürmeden diziyi bitirme kararı aldı. Ancak Can Yaman’ın askerden dönüşü ile birlikte yeni projesi olacağının müjdesini de şimdiden verdi. Bir çok yeni dizisinin internet portalına taşınmasından sonra romantik komedi alanında yeni sezon dizisi bulunmuyor. Şuan için düşünülen Demet Özdermi ile Can Yaman’ın yeni bir projeye 2019 yılı içerisinde hayat vermesi bekleniyor. Bu dizinin yayıncısı da yine Star Tv olacak gibi duruyor. Detaylar kesinleştikten sonra sizlere daha net bilgileri vereceğiz. Siz Can ile Demet’i romantik komedi tadında bir dizide tekrar görmek ister miydiniz ?

Erkenci Kuş Neden Bitiyor ?

Erkenci Kuş 51. Bölüm Final Yapacağını Açıkladı 19 Temmuz 2019 Haberi

2018 yaz sezonunda başlayıp kış sezonu dizisi olan Erkenci Kuş’un final tarihi belli oldu. Can Yaman’ın askere gideceği tarih belli olduktan sonra senaryosuna yön verildiği açıklanan dizi için Erkenci Kuş 51. bölüm final olacağı bilgisine ulaştık. Eylül ayında yeni diziler başlarken yayından kaldırılacak olan Erkenci Kuş için Kurban Bayramı öncesinde final gelecek. Demet ve Can için yeni proje tarihi ise Mart sonu yada Nisan ayında görülüyor. Tekrardan yaz dizisi ile CanDem olarak ekranlarda izleyeceğiz. Siz ikilinin oyunculuğu hakkında ve yeni projeleri için ne düşünüyorsunuz? Tekrar birlikte baş rol oynadıkları yeni romantik komedi dizisi çekmeliler mi?

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Etiketler: Eklenme Tarihi: 9 Temmuz 2019