Erkenci Kuş Kurban Bayramında VAr mı Yok mu, 21 Ağustos Yayınlanacak mı?

Sevilerek izlenen star tv salı günleri dizisi Erkenci kuş kurban bayramında olacak mı olmayacak mı merak konusu oldu. Bizde tüm merak edenler için Erkenci Kuş Kurban Bayramında VAr mı Yok mu, 21 Ağustos Yayınlanacak mı? sorusuna hemen cevap yazacağız. Kurban bayramı günü 21 ağustos salı günü dizi olacak mı olmayacak mı?

Erkenci Kuş Kurban Bayramında VAr mı Yok mu, 21 Ağustos Yayınlanacak mı?

Her bölümü ile sevilerek izlenen ve merak edilen Erkenci Kuş dizisi Erkenci Kuş dizisi 9. bölüm normalde 21 ağustos salı günü star tv de olması gerekiyordu. Kurban Bayramında Erkenci Kuş VAr mı Yok mu yeni bölüm yayınlanacak mı, 21 Ağustos Erkenci Kuş yeni bölüm olacak mı Yayınlanacak mı?

Erkenci Kuş Yeni bölüm var mı yok mu? Neden Yayınlanmıyor

Evet bu hafta Kurban bayramı nedeni ile dizimiz Erkenci Kuş ekrana gelmeyecek. Daha dpoğrusu yeni bölüm yayınlanmayacak. Çünkü dizinin kurban bayramı dolayısı ile izlenme oranları çok düşeceği için yeni bölümü ekran gelmeyecek ve dizinin kolaj denilen kısa tekrar bölümleri yayınlanacak.

21 Ağustos Erkenci Kuş Kurban Bayramında VAr mı Yok mu

Erkenci Kuş dizisi 21 Ağustos salı var mı yok mu Kurban Bayramında yayınlanacak mı dizi?

21 Ağustos Salı günü yayınlanması gereken Erkenci Kuş 9. yeni bölümü bayramda ekrana gelmeyeceği için 28 Ağustos salı günü kaldığı yerden devam edecek. 21 Ağustos Erkenci Kuş yeni bölüm var mı yokmu diyenlere de cevap vermiş olduk. Bu hafta diziye bayram molası verecek izleyenler..

Erkenci Kuş 14 Ağustosta çalan tenin almış beyazlığını şarkısı

Reytingleri oldukça yüksek seyreden ve 21 Ağustos salı günü kurban bayramı olduğu için yayınlanmayacak olan Erkenci Kuş yeni bölümüyle kaldığı yerden bir sonraki hafta 28 ağustos salı günü yayınına kaldığı yerden devam edecek. Erkenci kuş dizisinin sevenlerine duyurulur.. 21 Ağustos Erkenci Kuş neden yok açıkladık böylece..

Erkenci Kuş 14 Ağustosta çalan tenin almış beyazlığını şarkısı sözleri

Erkenci Kuş Kurban Bayramında VAr mı Yok mu, Erkenci Kuş 21 Ağustos Yayınlanacak mı? sorusuna cevap verdik. Sizlerde lütfen yorum ve görüşlerinizi kurban bayramında yayınlanıp yayınlanmaması hakkındaki görüşlerinizi aşağı yazınız. Şimdiden teşekkür ederiz..

Erkenci Kuş 9. bölüm fragmanı ön izlemesi:

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Erkenci Kuş Kurban Bayramında VAr mı Yok mu, 21 Ağustos Yayınlanacak mı? (2 Yorum)

  1. erkenci kuş kurban bayramında çıkarırsın güzel bir dizi hem sevenler için izleyenler için veda kabul etmiyor veda hiç etmesin güzel bir dizi hem takipçileraçısından iyi olur biz severek izliyoruz yaz dizisi güzel dizidahane kurbanbayramı dolsıylailgili neden illah final hem bu komnuşmayı ünlü yüzücü soruyor buna siz cevap verin o zaman tamam byyy

Eklenme Tarihi: 14 Ağustos 2018