Erkenci Kuş Lale Kimdir? Gerçek Adı Bilgileri Oynadığı Diziler (Öznur Serçeler)

Erkenci Kuş erken başladı çekimlerine, ramazan ayınca olmaz derken bayram sonrasına diziyi yetiştirmek için hummalı bir çalışma başlatan yapımcı oyuncuları da bir bir tanıtmaya başladı. Erkenci Kuş dizisinde Lale rolü ile izleyeceğimiz güzel oyuncu kimdir gerçek adı nedir boyu yaşı kilosu mesleği kariyeri okudu derken Erkenci Kuş Lale hakkında tüm detaylar haberimizde..

Erkenci Kuş dizisinin Lale karakteri hakkında detaylar: Başrollerinde Can Yaman ve Demet Özdemir’in yer aldığı yeni sezon yaz dizisi olan Erkenci Kuş oyuncu kadrosu ile göz dolduruyor adeta. Erkenci Kuş dizisinde Lale rolü ile oynayan oyuncunun gerçek adı Öznur Serçeler.. Erkenci Kuş Lale karakterine hayat veren Öznur Serçeler Sanem’in ablası olan bir rolde ve uçarı bir kız olan Lale karakterine hayat veriyor. Öznur Serçeler Lale rolü ile dizide ekrana geliyor.

Erkenci Kuş Lale rolünü oynayan Öznur Serçeler kimdir? 1980 yılında Kayseri’de doğan güzel oyuncu kendisini hem müzikte hemde sahne eğitimi ve tiyatroda geliştirmiştir. Televizyon ile ilk tanışması ise Nuri dizisindeki Kumru karakteriyle olmuştur.. Sonrasında ise Hayat Devam Ediyor, Emret Komutanım, Boynu Bükükler rol aldığı diğer diziler olmuştur. Öznur Serçeler en son Erkenci Kuş dizisinde Lale rolü ile ekrana dönüş yapmıştır. Kendisine başarılar diliyoruz.

Erkenci Kuş Lale rolünü oynayan Öznur Serçeler instagram adresi ise: https://www.instagram.com/oznur.sercelerfan Facebookta daha fazla paylaşım yapan oyuncumuzun frofili ise: https://www.facebook.com/OznurSerceler  Erkenci Kuş Lale hakkında şimdilik yazacaklarımız bu kadar. Erkenci Kuş Lale karakterine yeni dizisinde başarılar diliyoruz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Erkenci Kuş Lale Kimdir? Gerçek Adı Bilgileri Oynadığı Diziler (Öznur Serçeler) (1 Yorum)

  1. seni ilk gördüğümden beri çok ma çok ölesiye sevenlerdenim ve olası fanatik,hayranım

Eklenme Tarihi: 21 Mayıs 2018