Erkenci Kuş Levent Kimdir? Bilgileri Gerçek Adı Resimleri

Star tv de ekrana gelen ve her salı akşamı yayınlanan Erkenci Kuş dizisinde Sanemin bakışları arasında diziye giren ve Canın kıskandığı Levent kimdir bu konuda Erkenci Kuş Levent Kimdir? Bilgileri Gerçek Adı Resimleri konumuzu sizleri bilgilendirmek için bu sayfayı oluşturduk.

Erkenci Kuş dizisi Levent Kimdir? Levent Erkenci Kuş dizisinin yeni yayınlanacak olan 9. bölümünde şirkete gelen ve herkesin dikkatini çeken mavi ceketli sakallı yakışıklı bir oyuncudur. Özellikle Sanem falına bakarken okuduğu 3 vakte kadar mavili sakallı biri gelecek derken bu falın hemen ardından şirkete gelen Levent tüm dikkati üzerine çeker..

Erkenci Kuş dizisi Levent Kimdir? Erkenci Kuş Levent’in Gerçek Adı Bilgileri Resimleri

Erkenci Kuş Leventin Gerçek Adı

Erkenci Kuş Levent Kimdir? Levent karakterini oynayan oyuncumuzun gerçek adı Baki Çiftçi‘dir.. Canın arkadaşı olan Levent görür görmez Saneme aşık olmuştur. Sanemde falda çıkan kişinin Levent olmasından oldukça umutlansa da Canın bakışları onun aklını başından alacaktır.

Levent Erkenci Kuş dizisinde bir süre kalacak ve Can ile oldukça yakın bir arkadaş olduğu için şirkete sık sık gelecek. Sanem ile Levent arasında bişey olmayacak ama Can yeteri kadar kıskanacak Sanemi.. Bu kıskançlıklar Can ile Sanemi daha da birbirine yaklaştıracak..

Erkenci Kuş Levent Kimdir Bilgileri Gerçek Adı

Erkenci Kuş Levent rolündeki Baki Çiftçi Kimdir: 1988 yılında Düzce’de doğan Baki Çiftçi 30 yaşındadır. Konya Selçuk Üniversitesi’nin inşaat bölümünü bitiren ve mezun olduktan sonra tiyatro ve oyunculuk eğitimleri alan Erkenci Kuş dizisinin Levent’ini canlandıran Baki Çiftçi asıl mesleği olan mühendisliği değil oyunculuğu tercih etmiştir.

İstanbul Emek Tiyatrosundan hemen sonra Şeref Meselesi dizisinde rol almıştır. Son dizisindeki rolü ise Beni Affet dizisine Ateş karakteri ile olmuştur. Yeni dizisi Erkenci Kuş da Levent karakterini canlandıracaktır..

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Erkenci Kuş Levent Kimdir? Bilgileri Gerçek Adı Resimleri (1 Yorum)

Eklenme Tarihi: 15 Ağustos 2018