Erkenci Kuş Mr. Fabri Kimdir? Bilgileri Oynadığı Diziler (Özgür Özberk)

Star tv de ekrana gelen Erkenci Kuş dizisinde İtalyan Mr. Fabri Kimdir? Erkenci kuş dizisinde Sanem ile Can ne zaman bir araya yaklaşsa hemen aralarına birileri giriyor. Erkenci kuş dizisinin 17. bölümünde de Sanem Mavi bir elbise giymiş oldukça şık ve güzel bir şekilde Can ile birlikte partiye çıkarken Can ona yaklaşamadan fabri araya girer ve sanem’in şıklığına vurgu yaparak onunla dans eder.

Herkesçe tepki çekecek bu sahne öncesinde Mr. Fabri aslında Can ile ortak olmasının asıl sebebi Sanem olmuştur. Peki daha önceden dizimize girmiş olan ancak çok fazla ön planda olmayan fabri kimdir, Mr.fabri olarak bilinen oyuncumuz hakkında kısa bilgileri buraya yazmak istiyoruz. Mr. Fabri Erkenci Kuş da İtanyan bir işadamını canlandırıyor ve Can ile Ortak iş yapıyor.

Erkenci Kuş Fabri Kimdir

Erkenci Kuş Mr. Fabri Kimdir? Bilgileri Oynadığı Diziler (Özgür Özberk)

Erkenci kuş dizisinde Mr. Fabri olarak bilinen kişi Özgür Özberk isimli oyuncumuzdur. Star TV ekranlarında sevilerek izlenen erkenci kuş dizisinin 16. ve 17. bölümlerinde sıkça göreceğimiz fabri isimli karakteri canlandıran Özgür Özberk oldukça başarılı bir oyuncu olmakla birlikte İtalyan bir ortak olarak erkenci kuş dizisine katılmıştı. Bu İtalyan ortakla canın işbirliği sanem’in araya girmesiyle kesinleşmiş daha doğrusu fabri Sanemden etkilenmeye başlamıştır.

Erkenci kuş dizisinde 17. bölümde Sanem maviler içerisinde çok güzel bir elbise ile Can ile tam buluşacağı sırada araya giren fabri Can ile sanem’in buluşmasına mani olur ve fabri karakterini canlandıran Özgür Özberk hakkında kısa bilgileri sizlere sunmak istiyoruz. Erkenci Kuş Saneme aşık olan Mr. Fabri Kimdir?

Erkenci Kuş Fabri Kimdir bilgileri

Erkenci Kuş Mr. Fabri karakteri Özgür Özberk kimdir?

6 Eylül 1974 tarihinde doğan Özgür Özberk Şimdilik 43 yaşındadır. Aynı zamanda Özge Özberk’in de kardeşi olan Özgür Özberk aslında üniversitede elektronik mühendisliği okumuştur. Oyunculuk ve tiyatroya ilgisinden dolayı çeşitli eğitimler alan Özgür Özberk çeşitli kurumlarda bu eğitimleri aldıktan sonra Amerika’da New York şehrinde birtakım eğitimlere de katılmış ve oyunculukta kendisini oldukça geliştirmiştir.

Oldukça girişimci bir insan olan Özgür Özberk kardeşi olan Özge Özberk ile birlikte Özgür yapımlar adlı bir Ajans kurmuş ve bu Ajans 2012 yılında ilk kez bir film hazırlamıştır. Napcaz şimdi adlı bu sinema filminde Özgür Özberk de hem senaristlik hem de yönetmenlik yapmış ve adını duyurmuştur.

Erkenci Kuş Saneme aşık olan Mr. Fabri Kimdir

Birçok dizi ve filmde kendisini gösteren Özgür Özberk 2012 yılında Deniz Özberk ile evlenmiştir ve bu evliliğinden bir oğlu olmuştur. Erkenci kuş dizisinde Fabri karakterini canlandıran ve İtalyan bir iş adamını oynayan Özgür Özberk izleyenler tarafından sevilmeyen bir tip olarak görülse de oyunculuğu oldukça kaliteli ve gerçekçidir.

Erkenci Kuş Mr. Fabri Kimdir? konusunda sizlere bilgi vermeye çalıştık. Özgür Özberk’in Bilgilerini yazdık Oynadığı Diziler ise: 2017 de Esaretim Sensin, 2008 de Kod Adı ve başka bir çok dizide rol almıştır. Erkenci Kuş Saneme aşık olan Mr. Fabri Kimdir konusunda bilgiler yazdık, sizlerde yorum ve görüşlerinizi aşağı yazabilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 25 Ekim 2018