Erkenci Kuş Müziği Şarkıdaki Serçe Camdaki Teyze Uykusuz aşık Sanada Günaydın

Demet Özdemir geçti mikrofonun karşısına ve yeni dizisi için güzel bir şarkı söyledi.. Erkenci Kuş Müziği Şarkıdaki Serçe Camdaki Teyze Uykusuz aşık Sanada Günaydın diye devam eden müziği oldukça güzel seslendirdi. Gold Film’in yapımcılığını yaptığı yeni dizi Erkenci Kuş dizi şarkısı oldukça sevilip beğenildi.

Ayşe Kutlu’nun senaryosunu yazdığı ve yönetmenliğini Çağrı Bayrak’ın üstlendiği Erkenci Kuş dizisi oyuncu kadrosunda oldukça tanıdık bildik ve başarılı oyuncular yer alıyor. Can Yaman,Demet Özdemir,Özlem Tokaslan,Cihan Ercan,Öznur Serçeler,Berat Yenilmez,Birand Tunca,Sevcan Yaşar,Ali Yağcı,Tuğçe Kumral,Anıl Çelik,Sibel Şişman ve Tuna Tunalı gibi önemli oyuncuların yer aldığı Erkenci Kuş jenerik fon müziği de yine başrol oyuncusundan geldi..

Erkenci Kuş Müziği Şarkıdaki Serçe Camdaki Teyze: Birçok başarılı oyuncunun yer aldığı dizinin jenerik şarkısını seslendirmek için dizinin başrolünde yer alan Demet Özdemir mikrofon başına geçti. Oldukça güzel bir şarkıyı seslediren Demet Özdemir beğeni topladı. Erkenci Kuşda çalan Şarkıdaki Serçe Camdaki Teyze Uykusuz aşık Sanada Günaydın diye devam eden şarkının sözlerini buraya yazalım hemen..


Demet Özdemir Erkenci Kuş Müziği Teldeki güvercin Yalıdaki çapkın Kaldırımdaki baygın Şarkıdaki Serçe Camdaki Teyze Uykusuz aşık Sanada Günaydın sözleri..

Her gün yeni bir umut

Tututnup hayallerine dünü unut

Saki kalbimin içinde yüzlerce kuş

Sarılıp hayallerine uç hadi uç

Teldeki güvercin

Yalıdaki çapkın

Kaldırımdaki baygın

Şarkıdaki Serçe

Camdaki Teyze

Uykusuz aşık

Sanada Günaydın

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Erkenci Kuş Müziği Şarkıdaki Serçe Camdaki Teyze Uykusuz aşık Sanada Günaydın (1 Yorum)

Eklenme Tarihi: 22 Haziran 2018