Erkenci Kuş Neden Erken Final Yaptı Niçin izlenmedi?

Star tv de ekrana gelen yeni dizi Erkenci kuş izleyiciden yeteri kadar talep görecek mi yoksa Dünya kupasının gölgesinde mi kalacak herkes merak ediyordu. Öncelikle Erkenci Kuş Ne Zaman Başlayacak? sorusuna cevap vermek istiyoruz ki dizi 26 haziran salı günü başlayacak. Dizinin reytinglerini sizler için irdeleyeceğiz ancak beklenen çıkışı yakalaması zor görünen dizi için biraz erken olsa da kötü son erken görünüyor..

İzleyenler Erkenci Kuş biter mi yakında erken final mi olacak, Erkenci Kuş Bitti mi? Erkenci Kuş Bitiyor mu? Erkenci Kuş Final mi yapacak gibi soruları merak etmeye başladılar. Her ne kadar Demet Özdemir ve Can Yaman iyi bir ikili gibi görünseler de yeteri kadar yakıştırılmadıkları aşikar, velhasıl kan ve ten uyuşması oldukça zor iş..

Uzun süredir beklenen Star Tv’nin yeni yaz dizisi Erkenci Kuş 26 Haziran 2018 Salı akşamı ilk bölümü ile ekranlara geldi. Ancak ilk bölümün reytingleri oldukça merak edilirken Dünya kupası maçlarından dolayı beklenen ilgiyi göremeyince sevenleri üzülecek gibi görünüyor. Erkenci Kuş dizisinin yeni bölümlerini Salı akşamları saat 20:00’da Star Tv ekranlarında izleyebilirsiniz. Erkenci Kuş dizi tekrarları da ilgi görüp görmeyeceği şimdilik belirsiz..

Başrolerinde Demet Özdemir’in yer aldığı Erkenci Kuş dizisi ilk hafta reytinglerinde şok etti sevenlerini.. Erkenci Kuş aldığı düşük reytingler sonucunda yeni sezonda olmasını zora soktu. Erkenci Kuş dizisinin bu reytingler sonrasında yaz sezonunun ardından ekranlarda olması muhtemel gözükmüyor..

Peki Erkenci Kuş dizisi neden izlenmemiş olabilir kısaca bakacak olursan dizi konusuna önce göz gezdirelim; Konu olarak sonradan bir birine deliler gibi aşık olan ve bu aşklarında önlerine çıkan engellerin dahi tatlı bir şekilde anlatıldığı Erkenci Kuş dizisinde ilerleyen haftalarda neler olacak nasıl bir sonuç ortaya çıkacak bizlerde merak ediyoruz.

Erkenci Kuş Neden Erken Final Yaptı Niçin izlenmedi? sorusuna yazmaya ve resmi reyting sonuçları ile sizlere bilgi akışı hazırlamaya devam edeceğiz. Ayşe Kutlu’nun senaryosunu yazdığı Erkenci Kuş dizisinin tekrar günleri ve saatlerini ve nihayetinde star tv Erkenci Kuş yayın akışında hangi gün ve saatlerde olduğu açıklandığında bu haberimizde sizlere belirteceğiz. Erkenci Kuş Neden Erken Final Yaptı Niçin izlenmedi? sizlerde yorum ve görüşlerinizi aşağı yazın lütfen..

İzleyici Yorumları: Klasik aşk dizisi no 309 gibi birşey olacak sanki demet özdemier neden böyle aptal dizilerin seneryolarını kabul ediyor anlamıyorum aksiyonlu bir dizide rol alsana ki kendisine çok yakışırdı saçma sapan bir dizi ama bizim millet böyle dizilere pek meraklı tutma ihtimalide var starın bu diziyi bünyesine aldığınada inanamıyorum o kadar sağlam kaliteli dizilerin arasında basit bir dizi umarım beklenilen başarıyı gösteremez ve final yapar…

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Erkenci Kuş Neden Erken Final Yaptı Niçin izlenmedi? (10 Yorum)

  1. İnsanların hayat mücadelesiyle bunaldığı bir dönemde herkese sevgiyi biraz da traji komik anlatan böyle bir dizi neden kaldırılır yerine yeni bir vurdu kırdı dizisi eklemek için mi herşey reyting mi halk için bazı şeyler
    yapmayalı kaç zaman oldu kanalların

  2. Erkenci kuş dizisi çok güzel oyuncularınıda hepsi çok seviyorum salı akşamını sabırsızlıkla bekliyorum bu akşam dizi oynamadığı için çok üzüldüm inşallah devam eder final yapmaz

  3. bitmemeli erkenci kuş icinde siddet yok asma kesme yok asmali kesmeli siddetli diziler kalksin kanallardan cok tatlilar bence cok seviyorum erkenci kuşu

  4. Dizi yayınlanmadan; yayınlanmış gibi davranmak neyin kafası? Yoksa dizi yayınlandı da ben mi kaçırdım?

Eklenme Tarihi: 19 Haziran 2018