Erkenci Kuş Polen Kimdir? Gerçek Adı Bilgileri (Kimya Gökçe Aytaç)

Erkenci Kuş Polen Kimdir? Gerçek Adı Bilgileri (Kimya Gökçe Aytaç) Erkenci Kuş dizisi salı akşamları Startv ekranlarında yayınlanmaya devam ediyor. Faruk Turgut’un yapımcılığını yaptığı senaryosunu Meriç Acemi’nin yazdığı Erkenci Kuş dizisi oyuncuları da dizi kadar dikkat çekti. Erkenci Kuş dizisi oyuncuları Demet Özdemir Sanem karakteriyle, Can Yaman Can karakteri ile, Öznur serçeler Leyla, Birand Tunca Emre ,Sevcan Yaşar Aydın. Son dakika: >> Erkenci Kuş Polen Dirilişte Evdokya rolüne geçti..

Erkenci Kuş romantik komedi tarzında bir dizi. Erkenci Kuş dizisinde erkek başrol olan Can karakterinin sevgilisi rolünü canlandıran dizideki karakter Polen. Peki Polen kimdir? Polen bilgileri yaşı daha önce rol aldığı diziler hepsi sizlerle konumuzda olacak. Dizide Sanem ile Canın arasını bozmaya çalışacak olan Polen karakterini hep birlikte tanıyalım..

Erkenci Kuş Polen Kimdir? Gerçek Adı Bilgileri (Kimya Gökçe Aytaç)

Polen Erkenci kuş dizi resimleri

Erkenci Kuş dizisinde Polen karakterini canlandıran oyuncunun adı Kimya Gökçe Aytaç. Kimya Gökçe Aytaç 1990 doğumlu. Craft Oyunculuk atölyesinde oyunculuk eğitimi alan genç ve güzel oyuncu daha önce hangi dizilerde rol aldı. Kimya Gökçe Aytaç 2013 yılında Medcezir ile oyunculuğa başlamıştır. Daha sonra 2014 Yahşi Cazibe, 2015 Zeyrek ile Çeyrek, 2016 Kertenkele, 2016 Rüzgarın Kalbi, 2017 İki Yalancı, 2018 Servet dizilerinde rol almıştır.

Bunu Görmelisin!  Ayça Ayşin Turan 2019-2020 Yeni Sezon Yeni Dizisi Nedir, Kiminle Baş rolde?

Kimya Gökçe Aytaç 2011 yılında Gökçe Özyol’la evlenmiştir. Ardından 2013 yılında ayrılmışlardır. Kimya Gökçe Aytaç’ın instagram hesabı da https://www.instagram.com/kimyagokce/   Güzel oyuncunun şimdi de Erkenci Kuş dizisine katıldı. Erkenci Kuş dizisinde Can’ın sevgilisi rolünü canlandıran ve yurtdışında yaşayan ara sıra görüştüğü sevgilisi.

Erkenci Kuş dizisinde Polen karakterini kim canlandırıyor?

Erkenci kuş polen kimdir hakında bilgiler

Erkenci Kuş Polen karakterini Kimya Gökçe Aytaç canlandırıyor. İlk olarak Medcezir dizisiyle karşımıza çıkan Kimya Gökçe Aytaç, devamında Yahşi Cazibe, Zeyrek ve Çeyrek, Kertenkele, Rüzgarın Kalbi gibi dizilerde rol alan oyuncunun son dizisi Erkenci Kuş oldu.

1990 Doğumlu güzel oyuncu Kimya Gökçe Aytaç, Craft oyunculuk atölyesinden mezun olmuştur. Medcezir dizisiyle başlayan ekran hayatında son olarak Servet dizisiyle izleyici karşısına geçti. 28 yaşındaki güzel oyuncu Kimya Gökçe Aytaç’ın boyu 1.75, kilosu 56 kg’dir. Oyuncuyu ilk olarak ünlü oyuncu Gökçe Özyol’un eski eşidir. 2 yıllık evlilikleri 2013 yılında boşanarak son bulmuştur.

Erkenci kuş polen rolü karakteri hakkında bilgiler

Erkenci Kuş dizisinde Polen rolü Kimya Gökçe Aytaç önceden oynadığı Diziler

1- 2013 – Medcezir
2- 2014 – Yahşi Cazibe
3- 2015- Zeyrek ile Çeyrek
4- 2016 – Kertenkele
5- 2016 – Rüzgarın Kalbi
6- 2017 – İki Yalancı (İki Yalancı Pelin karakteir)
7- 2018 – Servet (Kudret’in sekreteri)
8- 2018 – Erkenci Kuş (Can Divit’in sevgilisi Polen)

Bunu Görmelisin!  Payitaht Abdülhamid Edward Jorris Kimdir? Amacı ve Gerçek Tarihteki yeri nedir?

Erkenci kuş polen can ile ilişkisi nedir

Erkenci Kuş dizisinde Polen karakterini nasıl buluyorsunuz? Yorumlarınızı aşağı yazabilirsiniz.

Erkenci Kuş dizisinde Polen neden yok ayrıldı mı

Sevilen ve Star tv de yayınlanan Erkenci Kuş dizisinde Polen karakterini oynayan oyuncu neden yok ayrıldı mı merak edilmeye başlandı. Bizde Polen karakteri neden dizide yok ayrıldı mı çıktı mı Erkenci Kuştaki rolü bitti mi gibi sorulara net yanıt verelim istedik. Erkenci Kuş dizisinde Polen rolünde oynayan Kimya Gökçe Aytaç Erkenci kuş dizisinden ayrıldı ve yeni bir dizi ile anlaşmaya vardı. Yeni Sezonda Erkenci kuş dizisindeki polen karakterini Trt1 de ekrana gelen Diriliş Ertuğrul dizisinde Evdokya karakteri olarak izleyeceğiz. Yeni bir diziyle anlaştığı için Polen karakteri Erkenci kuştan ayrılacak ileriki günlerde. İşte oyuncumuzla ilgili haberimiz:

Diriliş Ertuğrul Evdokya Kimdir? (Erkenci Kuş Polen)

Erkenci Kuş dizisinde Polen giydiği elbiseler ve kıyafetler ile de ilgi odağı olmaya devam ediyor. Erkenci Kuş dizisinde Polen 10. bölümde neler giydi hangi elbiseleri tercih etti merak ediyorsanız lütfen aşağıdaki video fragmanı izleyip yorumlarınızı aşağı yazabilirsiniz.Erkenci Kuş Polen kıyafetleri

Erkenci Kuş dizisinde Polen karakteri son bölümlerde Candan yüz bulamadığı için Amerikaya dönüş kararı almıştı. Ancak Polen daha sonra Sanem ile Can beyin samimiyetini görüp kıskançlık krizine girince yurt dışına gitmekten vazgeçip Can ile daha yakından ilgilenmeye başladı. Erkenci Kuş dizisinde Polen Sanemden Canı uzak tutmak için elinden geleni yapsa da son zamanlarda Can ile Sanemin yakınlaşması oldukça zor duruma düşürecek Poleni..Erkenci Kuş dizisinde Polen

Bunu Görmelisin!  Tek Yürek Dizisi Aslı Kimdir? Gerçek Adı (Rüya Demirbulut)

Günün Sorusu: Can Polen’le mi daha çok yakışıyor yoksa Sanem’le mi? cevaplarınızı merakla bekliyoruz..

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Erkenci Kuş Polen Kimdir? Gerçek Adı Bilgileri (Kimya Gökçe Aytaç) (2 Yorum)

  1. Süperstar, süper star, Süperstar polen kimya Gökçe Aytaç en güzel çiçeklerin balı. Türkiye uzun yıllardan beri özü, sözü güzelliği, fiziği ile mükemmel dünya starını sunmakla büyük onur duyacak. Şansın çok olsun polen. Teşekkürler erkenci kuş dizisine ve saygılar yapımcı Faruk Turgut beye.

Etiketler: , , Eklenme Tarihi: 11 Eylül 2018