Erkenci Kuş Polen Kimdir? Gerçek Adı Bilgileri (Kimya Gökçe Aytaç)

Merak ettiğiniz Erkenci Kuş Polen Kimdir? Gerçek Adı Bilgileri (Kimya Gökçe Aytaç) konusu hakkında sizlere detaylı bilgiler vereceğiz. Öncelikle hoş geldiniz.

Erkenci Kuş Polen Kimdir? Gerçek Adı Bilgileri (Kimya Gökçe Aytaç) Erkenci Kuş dizisi salı akşamları Startv ekranlarında yayınlanmaya devam ediyor. Faruk Turgut’un yapımcılığını yaptığı senaryosunu Meriç Acemi’nin yazdığı Erkenci Kuş dizisi oyuncuları da dizi kadar dikkat çekti. Erkenci Kuş dizisi oyuncuları Demet Özdemir Sanem karakteriyle, Can Yaman Can karakteri ile, Öznur serçeler Leyla, Birand Tunca Emre ,Sevcan Yaşar Aydın.

Erkenci Kuş romantik komedi tarzında bir dizi. Erkenci Kuş dizisinde erkek başrol olan Can karakterinin sevgilisi rolünü canlandıran dizideki karakter Polen. Peki Polen kimdir? Polen bilgileri yaşı daha önce rol aldığı diziler hepsi sizlerle konumuzda olacak.

Erkenci Kuş dizisinde Polen karakterini canlandıran oyuncunun adı Kimya Gökçe Aytaç. Kimya Gökçe Aytaç 1990 doğumlu. Craft Oyunculuk atölyesinde oyunculuk eğitimi alan genç ve güzel oyuncu daha önce hangi dizilerde rol aldı. Kimya Gökçe Aytaç 2013 yılında Medcezir ile oyunculuğa başlamıştır. Daha sonra 2014 Yahşi Cazibe, 2015 Zeyrek ile Çeyrek, 2016 Kertenkele, 2016 Rüzgarın Kalbi, 2017 İki Yalancı, 2018 Servet dizilerinde rol almıştır.

Kimya Gökçe Aytaç 2011 yılında Gökçe Özyol’la evlenmiştir. Ardından 2013 yılında ayrılmışlardır. Kimya Gökçe Aytaç’ın instagram hesabı da https://www.instagram.com/kimyagokce/   Güzel oyuncunun şimdi de Erkenci Kuş dizisine katıldı. Erkenci Kuş dizisinde Can’ın sevgilisi rolünü canlandıran ve yurtdışında yaşayan ara sıra görüştüğü sevgilisi.

Erkenci Kuş dizisinde Polen karakterini nasıl buluyorsunuz? Yorumlarınızı aşağı yazabilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 1 Temmuz 2018