Erkenci Kuş Sanem ile Canın Bisikletle Gezdiği Yer Orman Nerede Nasıl Gidilir?

Erkenci Kuş 3. bölümde harika manzaralar bizleri bekliyor.. Erkenci Kuş dizisi 3. bölümde Sanem ile Canın Bisikletle Gezdiği Yer Orman Nerede Nasıl Gidilir? sorusunu merak ettirdi. Öyle güzel mekanlar varki dizide ne yapıp ne edip izlettiriyor kendini.

Birbirine gittikçe yakınlaşmaya başlayan Can Divit ve Sanem bakalım yeni maceralarda ormandaki bisiklet turunda ne yapacaklar.. Erkenci Kuş Sanem ile Canın Bisikletle Gezdikleri orman nerede nasıl gidilir, İstanbulun neresi diye merak edenler olmuştur elbette benim gibi. Erkenci kuştaki bu Yer Orman Nerede Nasıl Gidilir?

Erkenci Kuş Sanem ile Canın Bisikletle Gezdiği Yer Orman Nerede

Sanem ile Canın Bisikletle Gezdiği Yer İstanbuldaki Belgrat ormanlarıdır.. Gidenler bilir oldukça güzel bir mekan ve hem bisiklet sürmek için hemde gezinti için harika bir mekan.. İşte meraklıları için Erkenci Kuş dizisinin son bölümünde Sanem ile Canın Bisiklet sürdükleri ve Gezinti yaptıkları Yer neresi Orman Nerede Nasıl Gidilir? işte resimleri:

Erkenci Kuş Sanem ile Canın gittikleri kayak merkezi neresi hangi dağa gittiler diye merak edenler olabilir. 16 Mart 2019 Cumartesi günü yayınlanacak olan Erkenci kuş yeni bölümde çok güzel kar manzaraları ve kayak yaptıkları alanları göreceğiz. Erkenci Kuş Sanem ile Canın gittikleri hangi kış tatil merkezi, karda kayak yaptıkları ve kar manzaralı dağ ve orman neresi diye soranlar olabilir. Erkenci Kuş Sanem ile Canın kar ve dağ manzaralı orman yürüyüşü oldukça beğenildi ve manzaranın hangi dağda olduğu izleyenler tarafından soruldu. Hemen cevap verelim. Gittikleri yer Kartepe kayak merkezidir. İzmitte bulunan Kartepe bu sezon çok canlıydı.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 4 Temmuz 2018