Erkenci Kuş Sezon Finali mi Yapacak Final Yapıp Bitecek mi?

Bu konumuzda Erkenci Kuş Sezon Finali mi Yapacak Final Yapıp Bitecek mi? sorusuna net cevaplar yazacağız. 2019-2020 sezonunda Star TV ekranlarında cumartesi günleri ekrana gelmeye devam eden erkenci kuş dizisi sezon finali mi yapacak yoksa final yaparak ekrana veda mı edecek oldukça merak ediyordu. Biz de bu soruya cevap verebilmek için olumlu açarak izleyicilerimize detaylı bilgileri paylaşmak ve Erkenci Kuş dizisi hakkındaki son bilgileri sunmak istiyoruz.

Star TV ekranlarında Cumartesi günleri yayınlanan ve oldukça yüksek izlenme oranları ile reytinglere damgasını vuran özellikle gençlerin çok sevdiği ve fan kitlelerinin hayranlıkla izlemeye devam ettikleri Erkenci Kuş dizisi Star TV’de cumartesi günleri Gerçekten de çok sevindi çok tutuldu hem gençler hem de milyonlarca insan tarafından beğeniyle izlenmeye devam ediyor. Peki erkenci kuş ile ilgili gelecek planları nasıl final mi yapacak sezon finali yapıp gelecek sezon yeni sezonda devam edecek mi 2019-2020 sezon Ondan sonra 2020-2021 sezonunda da devam edecek mi gibi sorular oldukça merak ediliyor.

Erkenci Kuş Devam Edecek mi bitecek miErkenci Kuş Sezon Finali mi Yapacak Final Yapıp Bitecek mi?

Değerli okurlarımız; Erkenci Kuş dizisi oldukça yüksek reytingler ne devam ettiği müddetçe Star TV kolay kolay bu düzeyi final yaptırmayacak. Çünkü cumartesi günleri almış olduğu 6 civarındaki Total reyting ile günün en çok izlenen dizilerinden birisi. geçtiğimiz hafta Survivor 2019 programından sonra en çok izlenen dizi durumunda bulunuyordu erkenci kuş. Sanem rolündeki Demet Özdemir ve Can Yaman oldukça başarılı bir performans göstererek dizi izleyenlere adeta hem gerçek hayatı Hem de dizinin mistik atmosferini çok güzel yansıtıyor.

Can ve sanemin baş rollerinde oynadığı Erkenci Kuş dizisi kolay kolay erken final yapmayacak reytingleri düşene kadar gidebildiği yere kadar devam edecek .nereden biliyoruz derseniz Çünkü Star TV’de cumartesi günleri yayınlanan Bu güzel dizi hem gençler hem de ortaya seviyesindeki kişiler tarafından oldukça yüksek izlenme oranlarına sahip. reytingleri oldukça iyi giden ve Tahminlerin üzerinde reyting almaya devam eden Erkenci Kuş dizisi 2019 Mayıs ayında sezon finali yaparak ekrana ara verecektir.

Erkenci Kuş Dizisi Sezon Finali mi Final mi olacakErkenci Kuş Dizisi Sezon Finali mi Yapacak Final Yapıp Bitecek mi? 2019-2020 Yeni Sezonda Erkenci Kuş Devam Edecek mi?

Yaz tatilinin ardından kaldığı yerden Eylül 2019 da başlayacak olan Erkenci Kuş 2019-2020 sezonunda da Star TV’de ekrana gelmeye devam edecektir. bir yaz dizisi olarak başlayan ancak çok sevilip tutulan özellikle Can Yaman ve Demet Özdemir ile birlikte çok güzel bir Ekip ruhu yakalanan Erkenci Kuş dizisinin uzun süre devam edeceğini senaryo ekibinin güçlendirdiğini ve diziye yeni oyuncuları da sürekli dahil olarak izleyicilerin sıkılmadan bunalmadan izlemeye devam edeceklerini şimdiden belirtelim.

2019-2020 Yeni Sezonda Erkenci Kuş Devam Edecek mi2019-2020 Yeni Sezonda Erkenci Kuş Devam Eder mi Yoksa Biter mi?

Erkenci kuş dizisi sezon finali mi yapacak yoksa final yaparak ekrana veda mı edecek sorusuna bir kez daha dizi kesinlikle final yapmayacak 2019-2020 sezonunda Star TV’de kaldığı yerden devam edecektir diyorum. Geçtiğimiz yıl yaz aylarında başlayan ancak çok sevilip tutulduğu için izleyicilerin büyük bir ilgisini çekip izlerine oranlarına 8-9 gibi Total reytinglere çıkaran Erkenci kuş dizisinin sezon finali yaptıktan sonra yaz tatiline çıkacağına ve Yaz tatilinden sonra yeni oyuncu kadrosu ile daha da güçlenerek 2. sezona başlayacağını şimdiden izleyicilerimize duyuralım. Sizler de Erkenci Kuş dizisi hakkındaki yorum ve görüşlerinizi lütfen aşağıya yazınız teşekkür ediyoruz iyi seyirler diliyoruz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Erkenci Kuş Sezon Finali mi Yapacak Final Yapıp Bitecek mi? (19 Yorum)

  1. çok çok beğeniyorum en çok sevdiğim dizi hepsi ayrı karakter ve çok iyi rol yapıyorlar cana saneme muzoya ve cey ceye gerçekten bayılıyorum ve diğerlerine süpersiniz

  2. Çok seviyorum demete yani saneme hayranım yaaa çok şeker bu tarz roller çok yakışıyor bu şekilde devam bitmesinnn

  3. valla ilk bölümler de güzeldi şimdikiler de güzel keşke hiç bitmese … ama en azından birkaç sezon devam etsin

  4. Son haftalar iyice sıkıcı olmaya ve heyecanını yitirmeye başladı artık sadece yoruyor..
    İlk bölümlerin güzelliği kalmadı..

  5. erkenci kuş dizisi şu ana kadar çıkan tüm dizilerden daha güzel erkenci kuş asla finale girmesin onu çok seviyorum ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

  6. o kadar kotu bir cift ki. gercek hayatta da beraberlermiş. nasıl hicbir duygu geçmiyo bana hiç anlamıyorum. can yamanın ozge gurelden sonra en kotu partneri. bu oyunculukla bir de odul aldılar ya pessss.!!!

Eklenme Tarihi: 16 Şubat 2019