Erkenci Kuş Son Bölümde Sanem ve Can’ın Gittikleri Yer Neresi?

Erkenci Kuş Son Bölümde (11. Bölüm) Sanem ve Can’ın Gittikleri Yer Neresi Hangi kongre toplantı salonu diye merak edenler olmuştur. Erkenci Kuş 11. bölüm 2. fragman da Sanem albatrosu merak eder bir büyük toplantı salonuna gider. Toplantı merkezinde kimsecikler yoktur, ancak Sanemin tek beklediği vardır, O da Albatros.

Albatros Elbette Can Bey dir.. Yaptığı tüm hazırlıklardan sonra sakallarını da Keser ve takım elbise giyip Sanem’in yanına doğru yola çıkar. Sanem albatrosun kendisini bulacağına Emin bir vaziyette salonda beklemektedir. İşte tam o anda Can bey gelir ve Sanem ile buluşur. Sanem bir kez daha albatrosun Can Divit olduğundan emin olmuştur.

Tüm bunlar olup biterken Erkenci kuş 11. bölümde Sanem ve Can’ın Gittikleri yer oldukça merak konusu oldu de nerede olduğu izleyiciler tarafından sorulmaya başlandı. Bizde hem son bölüm olan 11. bölümde hem de daha sonraki bölümlerde Erkenci Kuş dizisinin çekildiği yerleri mekanları Sanem ve canın gittiği yerleri özellikle deniz kıyısı ve ormanlık alanları sizlere yazıp bu konumuzda paylaşmak istiyoruz.

Erkenci Kuş Dizisi Son Bölümde Sanem ve Can’ın Gittikleri Yer Neresi?

Erkenci Kuş Son Bölümde Sanem ve Can'ın Gittikleri Yer

Can Bey Albatros kuşunun kolyesini boğazına takar ve Sanem’le buluşmaya öyle gider. Acaba Sanem Can Divit’in boğazındaki Albatros kuşunun kolyesini görebilecek mi diye merak edenler olabilir. Elbette görecek zaten görmese Can Bey Albatros kuşunun kolyesinin neden taksın ki. Can bey Albatros kuşunun kolyesini takmakla kalmayacak Albatros kuşunun hikayesini de sana anlatacak Sanem’e. Albatros kuşunun özelliği nedir hikayesi nedir diye merak eden arkadaşlar varsa sitemizin arama bölümüne Albatros yazarak sanem’in sık sık dile getirmiş olduğu Albatros hikayesini okuyabilir özelliklerini her açıdan resimli bir şekilde görebilir. Erkenci Kuş Albatros nedir?

Can Bey son olarak Sanem’in de katkısının bulunduğu ve ailenin yürütmüş olduğu organik ürünler projesinde reklam filminin tanıtımı için büyük bir salonda reklam tanıtımının galasını yapmaktadır. İşte dizimizin ilk bölümündeki Sanem Can sahnesi gibi yeni bir sahnenin yaşanmasını beklerken elbette polen de boş durmuyor. Can ile Sanemin buluşmasına engel koymak isteyen Polen başarılı olacak mı izleyip göreceğiz.

Erkenci Kuş Dizisinin Son Bölüm Çekildiği Yer Neresi?

Erkenci Kuş dizisi bir çok farklı mekanda çekiliyor. İstanbul’da boğaz kıyısında seti görmek mümkün. Anadolu yakasında Üsküdar açıklarında Erkenci Kuş dizisinin setiyle her an yüzleşebilirsiniz. Elbette çok kalabalık olmayan zamanlarda.. İşte boğaza karşı çekim yapıldığı bir sahne..

Erkenci Kuş yeni bölüm nerede çekildi son bölüm

Erkenci Kuş dizisi yeni bölüm nerede çekildi son bölümdeki yer neresi?

Erkenci Kuş dizisi yeni bölümünde Can ve Sanem birlikte çok güzel ve özel yerlere gidiyorlar. Son bölümde gidilen yer Can ve Sanem’in deniz kıyısında hamakta uyuduğu yer çok güzel ve sakin bir mekana benziyordu. Sonraki bölümde de Sanem yapılan partide Albatros ile öpüştüğü sahneye gidiyor. Can da hazırlanıp aynı şekilde Sanemi öptüğü yere gidiyor. Aynı yerde buluşuyorlar. Bakalım Sanem Albatros’un Can olduğuna ikna olacak mı?

Son bölümde Polen- Sanem savaşı ön plana çıkacak gibi görülüyor. Erkenci Kuş Son Bölümde Polen’in kendisini küçümsediğini gören Sanem artık sessiz kalmayacak ve polene karşı Can’a daha yakın davranmaya başlayacak. İşte eğlenceli, bir o kadar da romantik sahnelerden oluşan Erkenci Kuş 11. bölümün 2. fragmanı..

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 9 Eylül 2018