Erkenci Kuş Yeni bölüm var mı yok mu? Neden Yayınlanmıyor Bitti mi?

Star tv de ekrana gelen Erkenci Kuş dizisi bu akşam yani 21 ağustos salı günü var mı yok mu neden yok niçin yayınlanmıyor merak konusu oldu. 21 Ağustos salı Erkenci Kuş Yeni bölüm var mı yok mu? Neden Yayınlanmıyor Bitti mi? dizi final mi olacak gibi meraklı sorulara bu sayfada yanıt vereceğiz.

21 Ağustos salı Erkenci Kuş Yeni bölüm var mı yok mu?

Sevilen dizide başrolleri Demet Özdemir ve Can Yaman gibi oyuncular oynuyor. Her hafta reytinglerde oldukça iyi bir oran yakalayan ve birinciliği kimselere kaptırmayan dizi kurban bayramı dolayısı ile yeni bölüm yayınlamayacak. 21 Ağustos salı Erkenci Kuş Yeni bölüm var mı kurban bayramında yok mu yeni bölüm ne zaman gibi soruları cevaplayalım hemen..

Erkenci Kuş 21 Ağustos salı neden yok niçin yayınlanmıyor

Dizinin bayram boyunca tekrar bölümleri yayınlanacak. Erkenci Kuş 21 Ağustos salı yani kurban bayramının ilk günü yayınlanmayacak olsa da eski bölümleri ekrana gelmeye devam edecek. 21 Ağustos salı Erkenci Kuş Yeni bölüm yok, yeni bölüm 28 ağustos salı günü star tv de ekrana gelecek.

Bu Salı dizinin yeni bölümü olmasa da eski bölümlerinden oluşan kolaj yayınlanacak. 21 Ağustos salı Erkenci Kuş dizisi eski bölümlerin derlemesi ile ekrana gelecek star tv de. Sonraki hafta ise yeni bölümü yayınlanacak 28 ağustos salı günü.

Erkenci Kuş Yeni bölüm var mı yok mu 21 Ağustos salı

Bu arada 21 Ağustos salı Erkenci Kuş Yeni bölüm yayınlanmayınca bazıları Erkenci Kuş neden yok erken final mi yapacak Neden Yayınlanmıyor Bitti mi? gibi olmadık sorular soruyorlar. Kurban bayramı dolayısı ile tüm dizilerin olduğu gibi Erkenci Kuşunda bir hafta ara vermesi oldukça doğal bence..

Erkenci Kuş Yeni bölüm var mı yok mu sorusuna cevap vermiş olduk.. Sizlerde yorumlarınızı aşağı yazın lütfen..

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 21 Ağustos 2018