Erkenci Kuş Yiğit Kimdir? Sevgilisi Resimleri İnstagramı (Utku Ateş)

Erkenci Kuş Yiğit Kimdir? Sevgilisi Resimleri İnstagramı (Utku Ateş)… Erkenci Kuş dizisi Star TV ekranlarında yayınlanmaya devam ediyor. Yayınlanan diziye yeni bir oyuncu dahil oldu. Erkenci Kuş dizisine katılan yeni oyuncu kimdir? Hangi rolde diziye dahil oldu? Erkenci Kuş dizisi ile ilgili bilgileri sizlerle paylaşıyoruz.

Erkenci Kuş dizisi Yiğit Kimdir? Erkenci Kuş dizisine katılan yeni oyuncu Yiğit rolünü canlandıran oyuncu Utku Ateş. Utku Ateş kimdir? Sevgilisi resimlerini sizlerle paylaşıyoruz. Erkenci Kuş dizisine yeni katılan oyuncu hakkında bilgileri konumuzun devamında bulabilirsiniz. 

Erkenci Kuş dizisi son bölümde Yiğit diziye katıldı. Erkenci Kuş son bölümde Can yurtdışından gelen iş teklifini kabul etmeye karar verir. Sanem’de böyle olunca ajanstan ayrılmaya karar verir. Sanem istifasını verip şirketten ayrılınca arabayla giderken kaza yapar ve hastaneye kaldırılır.  Bu kaza sonucu da Yiğit ile tanışır. Yiğit Sanem’den etkilenmiştir. Bu yüzden ona daha yakın olmak amacıyla iş teklifinde bulunur.

Erkenci Kuş dizisinde Sanem bu iş teklifini düşünmek ister. Can ise Yiğit’i hastanede gördüğü andan itibaren ona sinir olur ve Sanem’in yanında onu görmek istemez. Ancak Yiğit’in Sanem’in yanından ayrılmaya hiç niyeti yoktur. Bu yüzden de Can Sanem’i şirkette tutmak için çeşitli bahaneler bulmaya çalışır. Can Yiğit’i uzak tutmaya çalışırken Yiğit’le hem ilgili hem Can hem Sanem’e bir sürpriz vardır.

Erkenci Kuş dizisinde Yiğit rolünü canlandıran oyuncu Utku Ateş. Utku Ateş Kimdir?

Utku Ateş 1990 İstanbul doğumludur. Bahçeşehir Üniversitesi Sinema ve Televizyon Bölümü’nde eğitimini tamamladıktan sonra Craft Atölye Oyunculuk Eğitimi ve Akademi 35.5 Sahne Sanatları’nda Oyunculuk Eğitimi almıştır.
Utku Ateş’in ilk dizisi 2014 yılında Kurt Seyit ve Şura dizisi olurken ilk sinema filmi de Pek Yakında sinema filmi  olmuştur. Utku Ateş sonrasında Poyraz Karayel, Çilek Kokusu ve Aile İşi ve Hayat Sırları dizilerinde rol almıştır. Utku Ateş son olarak Ege’nin Hamsisi dizisinde rol almıştır. Utku Ateş yeni dizisi Erkenci Kuş’ta da Yiğit rolünü canlandırırken Sanem’e yakın olmak isteyen bir erkek rolündedir. Sanem’de Can’ı kıskandırmak için Yiğit’le ilgileniyor gibi görünebilir ilerleyen bölümlerde.Utku Ateş Erkenci Kuş dizisinde Yiğit rolü

Erkenci Kuş Yiğit rolünde oynayacak olan yakışıklı oyuncu Utku Ateş daha önce oynamış olduğu reklam filmleri ile adından sıkça söz ettirmiştir. Utku Ateş Erkenci kuş dizisindeki Yiğit karakterinden önce Anadolu Hayat, Flo, Ruffles, Halley, Knorr, Turkcell, Algida, Beko ve Paşabahçe gibi ülkemizin en bilindik tanındık markaların reklam yüzü olmuş ve bir çok firma ile bireysel anlaşmalara imza atmıştır.

Utku Ateş Erkenci Kuş dizisindeki Yiğit rolünden önce 2015’te Çilek Kokusu dizisinde rol almış ve Barış karakterini canlandırmıştır. 2018’de Ege’nin Hamsisi dizisinde ise Rehber Sinan karakterine hayat vermişti Utku Ateş..

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.