Erkenci Kuş’a Yeni Karakter Başak Gümülcinelioğlu Kimdir? Sanem’in Dizideki Yakın Arkadaşı

Erkenci Kuş’a Yeni Karakter Başak Gümülcinelioğlu Kimdir? Sanem’in Dizideki Yakın Arkadaşı

Erkenci Kuş’a Yeni Karakter Başak Gümülcinelioğlu Kimdir?
Sanem’in Dizideki Yakın Arkadaşı Gold Film’in sevilen dizisi Erkenci Kuş her Cumartesi Star TV de ekranlara gelmeye devam ediyor.
Erkenci Kuş 2018 2019 yeni sezonunda da yıldız olabilmek için kadrosunu her geçen gün büyütmeye ve geliştirmeye çalışıyor.
Erkenci Kuş dizisi oyuncu kadrosuna güzel oyuncu Başak Gümülcinelioğlu nu dahil etti.

Başak Gümülcineli oğlu kimdir?
1 yıl Amerika da lisans eğitimi almıştır. Amerika’da Müzikal Tiyatro eğitimi alan güzel oyuncu Türkiye’ye döndüğünde Bahçeşehir Üniversitesi Mimarlık eğitimi almıştır. Daha sonra tiyatronun kendine göre olduğunda emin olan güzel oyuncu İstanbul Halk Tiyatrosu’nda ve BKM’de oynamıştır. Tiyatrocu Başak Gümülcinelioğlu son olarak 8. Gün dizisinde Genç Şehnaz olarak ekranlarda yer almıştır.

Güzel oyuncunun erkenci kuş dizisine dahil olması ile birlikte bir kaç yıl önce magazin haberlerinde “EMRE KINAY’IN GİZLİ AŞKI ORTAYA ÇIKTI! EMRE KINAY’IN BODRUM TATİLİNDE BERABER GÖRÜNTÜLENDİĞİ KUMRAL GÜZEL KİM ÇIKTI” haberlerini akla getirdi

Son aldığımız bilgilere göre Başak Gümülcinelioğlu dizide Sanem’in yakın arkadaşını oynayacak.

 

YORUMLAR

  1. merhaba seni tanıdığıma çok ama çok memnun oldum,çok ama çok güzelsiniz fanatik hayranınızım,zaten saneminde yakın hayranlarındanım,sizi çok seviyorum…

  2. Saneme yakın arkadaş olarak diziye yeni giren oyuncu deniz dizide çok saçma bir rolde oynuyor,daha doğrusu oynatılıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.