Erşan Kuneri Oyuncu Kadrosu

ersan-kuneri

Netflix ekranlarında yayınlanacak Cem Yılmaz’ın Gora ve Arif v 2016 filmlerinden tanıtığımız Erşan Kuneri karakteri için çekilen dizinin oyuncu kadrosu merak ediliyor. Erşan Kuneri Oyuncu Kadrosu kimler? 

Cem Yılmaz’ın Netflix için hazırladığı dizinin oyuncu kadrosu nihayet açıklandı ve meraklar edilenler giderilmiş oldu. Son derece eğlenceli ve komik bir dizi olacak olan Erşan Kuneri şimdiden izleyicilerde büyük heyecan uyandırmış durumda.

Dizinin sit-com komedi tarzında olacağını biliyoruz. Erşan Kuneri isimli Film yapımcısı’nın 1975 ile 1978 yılları arasındaki hayat hikayesini komik bir şekilde anlatan bir dizi olacak.

Son derece kuvvetli bir oyuncu kadrosuna sahip olan dizinin başrolünde tabi ki filmde de aynı karakteri canlandıran Cem yılmaz olacak. Bunun yanında  Nilperi Şahin Kaya, Ezgi Mola, Uraz Kaygılarooğlu, Zafer Algöz ve Merve dizdar gibi oyuncular şuan için dizinin kadrosuna dahil olan isimler.

Erşan Kuneri Kaç Bölüm? Kaç Sezon Oynayacak?

Cem yılmaz dizi için eğer tutarsa neden bir sekiz bölüm daha yayınlamayalım demiş biz burada ilk sezonun sekiz bölüm olacağını anlıyoruz. Ayrıca instagram hesabından dizinin ilk bölüm çekimlerinin bittiğinide duyuruldu.

Cem Yılmaz hayranlarının büyük bir merakla beklediği dizinin 1. sezonu 8 bölüm olacak henüz tam olarak ne zaman yayınlanacağı bilinmese de dizinin 2021 sonu veya 2022 yılı başlarında Netflix‘de yer almasını bekliyoruz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Exit mobile version